

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2018 |
| APK | 11 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 16.700 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Op zoek naar een betrouwbare en sportieve hatchback? Dan is de Mazda 2 1.5 Skyactiv-G TS+ uit 2018 de perfecte keuze voor jou! Deze prachtige auto in de kleur wit heeft een vermogen van 90 PK en is voorzien van alle luxe en comfort die je zoekt.
Met de LED koplampen ben je altijd goed zichtbaar en verbeter je jouw zicht op de weg. De bestuurdersstoel van deze Mazda 2 is in hoogte verstelbaar, zodat je altijd de perfecte zitpositie kunt vinden. Geniet van het gemak van elektrische ramen voor en achter, waardoor je moeiteloos de ramen kunt bedienen. Daarnaast is deze auto uitgerust met cruise control, wat ideaal is voor lange ritten en extra comfort biedt.
Veiligheid staat voorop in de Mazda 2 1.5 Skyactiv-G TS+. Met de kruisend verkeer detectie word je gewaarschuwd voor voertuigen die zich in je dode hoek bevinden, wat zorgt voor extra gemoedsrust tijdens het rijden. Met 84030 kilometer op de teller is deze auto nog in topconditie en klaar voor vele kilometers rijplezier.
De Mazda 2 heeft een strak design en is een echte eyecatcher op de weg. Met vijf deuren is deze hatchback niet alleen praktisch, maar ook ruim en comfortabel. Of je nu alleen onderweg bent of met passagiers, in de Mazda 2 geniet je altijd van een plezierige rit.
Neem vandaag nog contact op met Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland b.v op 0186-621500 om een bezichtiging in te plannen en zelf de kwaliteiten van deze Mazda 2 1.5 Skyactiv-G TS+ te ervaren. Wacht niet langer en maak van deze sportieve hatchback jouw nieuwe metgezel op de weg.
Leuk dat u interesse heeft in een auto van Autobedrijf Kooy, Mazda dealer en specialist in Hyundai en alle occassions.
Autobedrijf Kooy is sinds 1957 een echt familiebedrijf en staat voor echte kwaliteit, transparantie en betrouwbaarheid.
Als u van plan bent deze auto te komen bezichtigen, belt u dan vooraf voor de actuele beschikbaarheid. Het maken van een afspraak is gewenst.
Op nieuwe auto's rekenen wij geen extra kosten bovenop de advertentieprijs. Deze actieprijs is extra scherp en niet i.c.m. andere aanbiedingen.
Voor alle occasions bieden wij u 3 afleverpakketten aan:
1.) Brons Pakket
Brons Pakket bestaat uit: * BOVAG 40 punten check, * minimaal 6 maanden APK * de auto wordt gewassen * de Tenaamstellingskosten
2.) Zilver Pakket
Meerprijs t.o.v. Brons Pakket € 995,- (bij aanschafwaarde vanaf €4.500,-)
Zilver Pakket is als Brons Pakket plus:
* 12 Maanden BOVAG garantie * Tot 12 jaar / 200.000 km verlengde garantie met een Actua verzekering (vraag naar de voorwaarden)* * Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema: onderhoudsvrij voor 12 mnd of 20.000 km * Minimaal 12 maanden APK * 12 maanden mobiliteitsgarantie (24/7 pechhulp) in geheel Europa * In- en exterieur wordt gereinigd * Airco controle/service * Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden * De auto wordt afgeleverd met minimaal een halve tank brandstof
3.) Goud Pakket (Bij auto’s tot maximaal 4 jaar oud en tot maximaal 100.000 km)
Meerprijs € 1495,-
Goud Pakket is als Zilver Pakket plus:
* 24 Maanden BOVAG garantie (mits onderhoud is uitgevoerd door Autobedrijf Kooy) * Nieuwe APK * Nieuwe vloermatten set * 10% korting op accessoires binnen het 1e jaar na aanschaf * De auto wordt afgeleverd met een volle tank brandstof
Voor zilver en goud pakket geldt het onderstaande: * Alle rijdbare garantie zaken zullen geschieden via Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland B.V. * Tijdens de garantie periode bieden wij u gratis vervangend vervoer aan (exclusief brandstof) * Banden worden vervangen bij het zilver of goud pakket indien deze onder de 3.0mm zijn (dit adviseren wij onze klanten ook bij onderhoud) * Indien de auto nog in de fabrieksgarantie valt, gaat deze voor t.o.v. de BOVAG garantie.
De BOVAG garantie is van toepassing boven 4.500,-
Voor meer informatie over de pakketten, of ons occasionaanbod neem vrijblijvend contact met ons op:
Like onze facebookpagina en stuur uw bericht via Messenger! En like onze pagina: facebook.com/autobedrijfkooy
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Interieur & Comfort
- Extra getint glas achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2015 - jun. 2018
Wielbasis: 257 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Brons (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Veilig op weg met pakket Brons.; Geldige APK van nog minimaal 3 maanden., Tenaamstellingskosten., Wasbeurt.
- Zilver (€ 995): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Pakket zilver voor zekerheid! ; Nieuwe APK; 12 maanden mobiliteitsgarantie., Brandstof € 30,-, Distributieriem indien nodig. (Zie voorwaarden), In-en exterieur wordt gereinigd., Onderhoudsbeurt volgens schema, Tenaamstellingskosten.
Referentienummer: 14876

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.695 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 280 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 977 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Kooy Oud-Beijerland B.V.
Ferrarilaan 53261 NC Oud-Beijerland











