
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 2
1.5 e-SA-G Homura | Camera | Stoelverwarming
€ 20.945202417.488 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2024 |
| APK | 28 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.499 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Bij Mulder Mazda krijgt u meer!
U ontvangt op een Mazda occasion jonger dan 8 jaar en/of tot 100.000km standaard 12 maanden “Certified “garantie of fabrieksgarantie (afhankelijk van de leeftijd) , -Nieuwe APK, -Voorgeschreven onderhoud volgens fabrieksschema, -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffencontrole, -Grondige reiniging binnen en buitenzijde, -Banden worden vervangen indien profiel onder 3mm is. (zie foto 4)
Met het “Certified Plus” ontvangt op uw Mazda bovenstaande en 24 maanden garantie, -een volle tank brandstof, -10% korting op accesoires, -3 jaar gratis vervangend vervoer bij onderhoud, voor slechts € 995,- (zie foto 4)
U ontvangt op een ander merk dan Mazda standaard 3 maanden garantie met ons “Selected” pakket (zie foto 4). -Uitgebreide technische inspectie, -Vloeistoffen controle, -Grondige reiniging binnen-buitenzijde, en APK voor minimaal 6maanden.
u kunt kiezen voor een afleverpakket “Selected Plus” (zie foto 4) waarmee u 12 maanden garantie ontvangt, -Onderhoudsbeurt volgens fabrieks opgave, -minimaal een halve tank brandstof, -Banden vervangen indien het profiel onder 3mm is, en een nieuwe APK voor slechts € 995,-.
Kom langs voor een proefrit en een scherp voorstel waarbij bijna alle inruil welkom is, WELKOM op 1 van onze vestigingen.
Graag even bellen als u wilt komen kijken of de auto nog beschikbaar is en in welke vestiging de auto staat.
Mulder Mazda, al ruim 50 jaar uw Mazda dealer voor Rotterdam, 't Groene Hart en omstreken.
Wij zijn gevestigd aan de Martin Luther Kingweg 21 in Rotterdam / de Kanaaldijk 42 in Waddinxveen / Hoogstad 1 in Vlaardingen en aan de Kamerlingh Onnesweg 28 in Barendrecht,
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia scherm standaard
Extra
- buitenspiegels in andere kleur
Interieur & Comfort
- Extra getint glas achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- koplampreiniging
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2023 - dec. 2025
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 12830
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 151 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.085 x 1.695 x 1.515 mm |
| gewicht | 1.012 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 887 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Mulder Rotterdam Zuid
Kamerlingh Onnesweg 282991 XL Barendrecht

































