
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda 2
1.5 e-SkyActiv-G 90 Homura
€ 18.950202328.930 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 december 2023 |
| APK | 15 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.200 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
TOYOTA OCCASION PAKKET:
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 849,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
12 maanden BOVAG garantie tot 20.000 kilometers
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
Uitgebreide aflever-inspectiebeurt
Minimaal 12 maanden APK
Pech-hulp service Europa 1 jaar tot 15.000 kilometers
Volledig poetsen en reinigen
Minimaal halve tank brandstof
Voor de getoonde prijs leveren wij de auto af met:
Wettelijke garantie (non-conformiteit)
Geldige APK
Advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.Vragen of een bezichtiging en/of proefrit plannen? Bel of mail direct ons deskundige verkoopteam op 0183-633733.
Advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Kooijman autogroep: sinds 1959 een familiebedrijf en uitgegroeid tot een begrip in autoland en in de regio. Persoonlijke aandacht zit in onze genen en ook onze vakmensen nemen alle tijd voor u. Wij staan garant voor kwaliteit en persoonlijke aandacht. Dit blijkt onder meer uit onze hoge klanttevredenheidsscores! Tevens zijn wij uitgeroepen tot Platinum Prestige Dealer en zelfs tot beste dealer wereldwijd op het gebied van klanttevredenheid.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- koplampreiniging
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
Overig
- All Season banden
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 528 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: De getoonde prijs is de meeneemprijs incl. geldige APK en tenaamstelling.
Typenummer: DMSFEAC
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 151 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.700 x 1.515 mm |
| gewicht | 1.012 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 887 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 936 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Kooijman Gorinchem B.V.
Avelingen-West 44202 MS Gorinchem






































