

Mazda 2 Hybrid
1.5 Select | LED | Stuur&Stoelverwarming | Carplay |
€ 20.900202343.477 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 januari 2023 |
| APK | 23 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.650 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Is deze auto iets voor u? Genoemde prijs is een basisprijs. Wij informeren u graag welke garantie en onderhoudspakketten er op deze auto mogelijk zijn, of kijk ook op Knoop-mazda.nl. U bent van harte welkom voor een vrijblijvende nadere kennismaking.
Pakket 1: 595,-
- 12 maanden wettelijke garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Vloeistoffen check
Pakket 2: 995,-
- 12 maanden BOVAG garantie
- Volledig reinigen van in- en exterieur
- Voorzien van minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Levenslange pechhulp voor jouw Mazda bij onderhoud via de Mazda Dealer
- 20 liter brandstof.
- Napoetsen voor aflevering
Modelreeks: 2022 - 2023
Typenummer: ZR76EAC
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: BLACK3 (ZCT)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
- Geldige APK
- Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.100 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 935 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |




