Mazda 2

1.5 SkyActiv-G 90 Homura automaat | Carplay | Camera |

PoweredBy
Mazda 2
1.5 SkyActiv-G 90 Homura automaat | Carplay | Camera |
€ 24.445202422.275 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 18 juni 2024
APK 18 juni 2028
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 28.749
Wegenbelasting/3mnd € 114 - € 125

Omschrijving

Niet voor niets is de hatchback de meest populaire carrosserievorm in West Europa. Deze Mazda 2 bijvoorbeeld, is tegelijk ruim, praktisch en economisch. Hij is van het bouwjaar 2024 en heeft een tellerstand van 22275 kilometer. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Onderdeel van de uitgebreide uitrusting van deze auto is stoelverwarming. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.

Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder je vingers. Met de DAB-ontvanger heb jij keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.

In de Mazda 2 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Ben je nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • koplampreiniging
  • Metaal-/micakleur

Interieur

  • Voorstoelen verwarmd
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • Rijstrooksensor met correctie
  • Bluetooth
  • buitenspiegels in andere kleur
  • Extra getint glas achter
  • multimedia scherm standaard
  • Uitparkeer waarschuwing

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: mrt. 2023 - dec. 2024

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 257 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu

Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Beschikbare afleverpakketten:

  • Louwman Basis € 0,- (zonder meerprijs): • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
  • Louwman Zekerheid € 699,- (€ 699): • 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Complete reiniging • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
  • Louwman Premium* € 999,- (€ 999): • 12 + 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK *Uitsluitend mogelijk op eigen merk.
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK

Productveiligheid

Fabrikant: Louwman Mazda Breda Ettensebaan 34 4814NN BREDA, NL 0765218962 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl

Bedrijfsinformatie

Wij zijn Louwman.

100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.

Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.496 cc
Max. vermogen 66 kW (90 pk)
Max. koppel 151 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.090 x 1.700 x 1.520 mm
Massa 1.014 kg
Max. toelaatbare massa 1.549 kg
Aanhangermassa geremd 900 kg
Aanhangermassa ongeremd 550 kg
Inhoud bagageruimte 255 - 887 l
Inhoud brandstoftank 44 l
Topsnelheid 177 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 12,1 s
Actieradius 814 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO2-uitstoot 122 g/km
EnergielabelC

Opties

Louwman Mazda Breda

Ettensebaan 34
4814 NN Breda
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Louwman Mazda Breda

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Mazda 2 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Mazda 2

Meer Mazda 2

Naar model pagina