

Maserati GranCabrio
4.7 Sport / Leder / Memory Seat / Bose Audio / Stoelverw. / Navi / Climate
€ 69.950201172.499 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2011 |
| APK | 7 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 214.043 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Deze occasion wordt aangeboden door Autobedrijf Vossestein, al meer dan 40 jaar actief in de autobranche. U krijgt de auto afgeleverd met een geldige APK van minimaal 12 maanden. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Informeer bij de verkoper zodat u weet wat de mogelijkheden zijn. Uw in te ruilen auto is bij ons van harte welkom. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Bel voor meer informatie of een bezichtiging met een van onze verkoopadviseurs. Wij verwelkomen u graag op de Ter aaseweg 8 in Nieuwer ter Aa waar altijd 100 occasions op voorraad staan. WELKOM!
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 294 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Optioneel afleverpakket (€ 1.495): Volledig servicepakket personenauto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Afleverbeurt volgens voorschrift fabrikant, Bovaggarantie, Einde garantie check na 11 maanden, Nieuwe APK, Poetsen / schoon, Tank halfvol, Tenaamstelling
Het is helaas niet mogelijk om een auto te reserveren. Een auto is pas verkocht wanneer er een koopovereenkomst is ondertekend door zowel koper als verkoper. Tot die tijd blijft de auto beschikbaar voor de verkoop.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.691 cc |
| Max. vermogen | 331 kW (451 pk) |
| Max. koppel | 510 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.880 x 1.920 x 1.350 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 173 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 285 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 517 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 22,7 l/100km (1 op 4,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 14,5 l/100km (1 op 6,9) |
| CO2-uitstoot | 337 g/km |
| Energielabel | G |



