
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MAN TGE
3.180 2.0 L3H2 PB Edition Camera, Cruise, Carplay, LED, Clima, Stoelverwarming, Trekhaak, Standkachel, Uniek!

MAN TGE
3.180 2.0 L3H2 PB Edition Camera, Cruise, Carplay, LED, Clima, Stoelverwarming, Trekhaak, Standkachel, Uniek!
€ 37.950202146.424 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2021 |
| APK | 3 juni 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.221 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 220 - € 220 |
Omschrijving
FINANCIAL LEASE SNEL VOOR U GEREGELD ( OOK VOOR STARTENDE ONDERNEMERS )
PEETERS BEDRIJFSWAGENS 7 DAGEN PER WEEK BEREIKBAAR OP : 0228-318370 / 06-146-71-548
SNEL RIJDEN....!!! UIT VOORRAAD LEVERBAAR
prijzen zijn ex. BTW / excl. rijklaarmaken
Velgen + banden, frontspoiler en Sidesteps zijn tegen meerprijs!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen en banden meerpijs
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Comfortstoel(en)
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Peeters bedrijfswagens niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit docum
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2019 - jul. 2022
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.082 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 364 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Peeters Bedrijfswagens De Star 44 1601MH ENKHUIZEN, NL 0228318370 http://www.peetersbedrijfswagens.nl info@peetersbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Onze advertenties zijn met grote zorg samengesteld, op eventuele fouten of prijswijzigingen kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 410 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.986 x 2.069 x 2.625 mm |
| gewicht | 2.418 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 974 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 262 g/km |
Opties
Peeters Bedrijfswagens
De Star 441601 MH Enkhuizen








































