Lynk & Co 08

1.5 More | 200km Hybride | Stoelmassage, Verwarming en Ventilatie | Panoramadak | Matrix LED | Harman Kardon | 360° Camera | Getint glas | Bestuurdersstoel met geheugen | Sfeerverlichting | Apple Carplay | Dodehoekassistent | Adaptive Cruise Contol

PoweredBy
Lynk & Co 08
1.5 More | 200km Hybride | Stoelmassage, Verwarming en Ventilatie | Panoramadak | Matrix LED | Harman Kardon | 360° Camera | Getint glas | Bestuurdersstoel met geheugen | Sfeerverlichting | Apple Carplay | Dodehoekassistent | Adaptive Cruise Contol
€ 54.9502026190 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 1 juni 2026
APK 15 mei 2030
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja
Catalogusprijs € 58.872
Wegenbelasting/3mnd € 414 - € 453

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Henk Scholten Lynk & Co Arnhem

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Lynk & Co 08 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Lynk & Co 08

Omschrijving

Stijlvol en veelzijdig, dat zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van de Lynk & Co 08. Dit exemplaar is bovendien voorzien van verschillende systemen die het autorijden aangenamer en veiliger maken. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 190 Elektrisch? Benzine? Bij deze Lynk & Co 08 kan het allebei. De hybride motor biedt de ideale keuzecombinatie. Verwen uzelf met stuurverwarming, stoelverwarming met massagefunctie en de verwarmbare achterbank, ongeacht de temperatuur buiten. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Bij de uitrusting van deze Lynk & Co horen onder meer 21 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

De standkachel is een ideale optie voor de koude maanden. U stapt altijd in een voorverwarmde auto en hoeft nooit meer ruiten te krabben. Een cockpit, een informatiecentrum... Wat is de cabine eigenlijk niet? Dankzij het digitale dashboard bent u van alles op de hoogte. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Ook dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie en electronic climate control horen tot de voorzieningen op deze auto.

Als bestuurder van deze Lynk & Co bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!

Henk Scholten Lynk & Co is dé officiële Lynk & Co-dealer in Arnhem, Tiel en Geleen. Bij ons kunt u terecht voor de aanschaf van een nieuwe Lynk & Co, occasions, onderhoud en schadeherstel.

Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering. Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.

Meer over Lynk & Co op onze website: https://www.henkscholten.nl/lynkco

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Panoramadak var. transparantie
  • Black contrast roof color
  • Buitenspiegels elektr. met geheugen
  • Extra getint glas
  • koplampen adaptief
  • matrix LED koplampen

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • audio installatie premium
  • draadloze telefoonlader
  • multimedia scherm klein
  • smartphone entry
  • WiFi voorbereiding

Interieur & Comfort

  • voorstoelen verwarmd
  • airco separaat achter
  • bagagedek
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • extra verwarming interieur
  • lendesteunen (verstelbaar)
  • stoel ventilatie voor
  • stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Veiligheid

  • aanhanger assistent
  • achteruitrij assistent
  • afdaal assistent
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • interieurcamera
  • parkeersensor voor en achter
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitstap waarschuwing
  • uitwijk assistent
  • zelfstandige rijstrookwissel

Overig

  • 11 kW lader
  • Instructieboekjes aanwezig
  • Onderhoudsboekje (fysiek)
  • oplaadmogelijkheid
  • Roll Stability Control
  • Rookvrij
  • Vehicle-to-load
  • Volledige onderhoudshistorie beschikbaar

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accu snellaadtijd (10%-80%): 33 minuten
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 285 cm

Milieu

Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Historie

Onderhoudsboekjes: Aanwezig

Staat

Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Beschikbare afleverpakketten:

  • Standaard (inbegrepen): 12 maanden BOVAG-garantie.
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)

  • Lynk & Co Used afleverpakket (€ 695 meerprijs):
    Voor €695 bieden wij het Lynk & Co Used afleverpakket aan. Inclusief:

  • 12 maanden BOVAG-garantie

  • Volle tank/accu

  • Poetsbehandeling met bodycoating

  • Onderhoudsbeurt volgens schema

  • Nieuwste software geïnstalleerd

  • Nieuwe APK

  • Volgende APK gratis t.w.v. € 49,-

Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com

Overige informatie

Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 3 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.499 cc
Max. vermogen 257 kW (350 pk)
Max. koppel 230 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.820 x 1.920 x 1.685 mm
Draaicirkel 12,0 m
gewicht 2.087 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.612 kg
Trekgewicht geremd 1.600 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 404 - 1.254 l
Inhoud brandstoftank 60 l
Topsnelheid 185 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 6,8 s
Actieradius 200 km
Brandstofverbruik gecombineerd 0,9 l/100km (1 op 111,1)
CO2-uitstoot 23 g/km

Opties

Henk Scholten Lynk & Co Arnhem

Malburgse Sluis 14
6833 KB Arnhem
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Henk Scholten Lynk & Co Arnhem

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Lynk & Co 08 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Lynk & Co 08