
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lynk & Co 08
1.5 More NIEUW | 200 km bereik | 349 PK | Pano | Massage | HK | Stoelverw. + Ventilatie ( Vestiging - Nieuwegein )

Lynk & Co 08
1.5 More NIEUW | 200 km bereik | 349 PK | Pano | Massage | HK | Stoelverw. + Ventilatie ( Vestiging - Nieuwegein )
€ 53.89020261 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.872 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Deze auto staat bij Autobedrijf Vrielo & van Rooijen in Nieuwegein - Tel verkoop: 030 - 63 40 540
Mailadres verkoop: verkoop@knoopautogroep.nl - Website: www.vrielo.nl
Al onze kwaliteits-occasions zijn met de wettelijk juiste prijzen getoond inclusief alle onvermijdelijke kosten.
Bij ons bedrijf is dit inclusief; tenaamstellingskosten, voldoende brandstof, een geldige APK keuring, schoon van binnen & buiten en een RDW-vrijwaring. Daarnaast kunt u nog kiezen voor extra zekerheid.
Om onze occasions naar uw wens af te leveren, bieden wij afleverpakketten vanaf €295,- tot €995,-.
Uiteraard kunt u bij ons ook terecht voor een passende financiering van uw auto. Wij adviseren u graag over de mogelijkheden.
VESTIGINGEN VAN DE KNOOP AUTOGROEP ZIJN: Autobedrijf Hofplein - Vianen // Vrielo & Van Rooijen - Nieuwegein // Autobedrijf Remco Linnebank – Houten // B.C.S Den Dolder // Van der Sluijs Auto's - Zeist // Van der Sluijs Auto’s – Driebergen
Aanvullende opties en accessoires
- Audio installatie premium
- Black contrast roof color
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- interieurcamera
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak var. transparantie
- smartphone entry
- Storm Gray
- Vehicle-to-load
- voorstoelen verwarmd
- 11 kW lader
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- airco separaat achter
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- centrale airbag voor
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- extra verwarming interieur
- geluidsisolerend glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zelfstandige rijstrookwissel
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accu snellaadtijd (10%-80%): 33 minuten
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen): Inclusief; tenaamstellingskosten, voldoende brandstof, een geldige APK keuring, schoon van binnen & buiten en een RDW-vrijwaring.
- Pakket B (€ 695 meerprijs): 6 maanden huisgarantie en afleverbeurt volgens fabrieksschema en nieuwe APK keuring indien minder dan 6 maanden geldig en poetsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Nieuwe APK - Pakket C (€ 995 meerprijs): 12 maanden BOVAG garantie en afleverbeurt volgens fabrieksschema en nieuwe APK keuring indien minder dan 6 maanden geldig en poetsbeurt, 12 maanden (Bosch) pechhulp service.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 257 kW (350 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| gewicht | 2.087 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.612 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 200 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,9 l/100km (1 op 111,1) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
Opties
Knoop Autogroep
Parkerbaan 33439 MC Nieuwegein











































