
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lynk & Co 01
1.5 More | Alarmsysteem | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Audio installatie premium

Lynk & Co 01
1.5 More | Alarmsysteem | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Audio installatie premium
€ 42.95020266 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.145 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Met zijn inventieve techniek is de hybride Lynk & Co 01 tegelijk comfortabel en zuinig met brandstof. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Lynk & Co 01. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak lijkt het of u altijd met open dak rijdt, zoveel lichtinval heeft u. Met één druk op de knop te openen, net als trouwens de elektrisch bedienbare achterklep. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Als het buiten koud wordt, voelt zo'n verwarmd stuurwiel heerlijk aan. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen en LED-achterlichten. De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. Met de 360 graden camera op deze auto wordt het rijden een heel stuk veiliger, dankzij het optimale zicht dat het biedt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. En deze auto heeft ook connected drive services, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen als standaard uitrusting. Als bestuurder van deze Lynk & Co bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Lynk & Co. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Telefoonintegratie premium
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Kunstlederen bekleding
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Uitrusting
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Voorstoelen verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airco separaat achter
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- File assistent
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- Smartphone entry
- Interieurcamera
- Launch control
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 4244474
Technische informatie
Aanwezige accu: gekocht
Aantal fasen acculader: 2
Laadvermogen: 452 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Mobilist (€ 1.500): Volgens de leveringscondities van Mobilist.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
Overige informatie
Aantal elektrische motoren: 1
Interieur: Black artificial leather (PU) (+yellow accents)
Verwachtte leveringsdatum: 08-07-2026
Stoelbekleding: Kunstleer zwart
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 206 kW (281 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.950 x 1.690 mm |
| gewicht | 1.898 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 75 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,9 l/100km (1 op 111,1) |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Lynk & Co Utrecht
Hudsondreef 543565 AV Utrecht































































