

Lynk & Co 01
1.5 MORE / PANO / 360 CAMERA
€ 46.950202612 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
15,4" digitaal instrumentenpaneel
AC-laadmogelijkheid: 6,6 KW
Adaptieve Cruise Controle
Apple CarPlay & AndroidAuto
Akoestisch glas ruiten voorzijde
Armsteun voor en achter met bekerhouders
Audio - 10 speakers van Infinity by Harman (incl. subwoofer)
Automatisch dimmende binnenspiegel
Bagagerolhoes
BSD Dodehoekdetectie
Dagrijverlichting LED
Draadloos laden telefoon
Drive Mode Settings
ECC Electronic Climate Controle 2-zone
Elek. Bedienbaar Panoramisch schuif / kanteldak
Elek. Bedienbare achterklep
Elek. Bedienbare bestuurdersstoel met geheugen
Extra getint glas achter
Geïntegreerde Bluetooth handsfree systeem
Klimaatregeling 2-zone
Keyless Entry & Keyless Start
LED koplampen adaptief
Navigatiesysteem
Park Assist 360 camera
Park Assist voor en achter
Parkeer verwarming met timer
Stoelverwarming voor
Stuurwielverwarming
Zwarte hemelbekleding
Zwarte roofrails
20" More lichtmetalen velgen
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG 12 MAANDEN
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 206 kW (281 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| gewicht | 1.898 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 75 km |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |





