
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lynk & Co 01
1.5 Plug-in Hybrid More | PHEV | 360 Graden Camera | Panoramadak | Cruise Control Adaptief | LED Koplampen Adaptief | Elektrische Achterklep | Stoelverwarming | Infinity Audio | Navigatie

Lynk & Co 01
1.5 Plug-in Hybrid More | PHEV | 360 Graden Camera | Panoramadak | Cruise Control Adaptief | LED Koplampen Adaptief | Elektrische Achterklep | Stoelverwarming | Infinity Audio | Navigatie
€ 41.89920268.848 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 januari 2026 |
| APK | 13 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.022 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Lynk & Co 01, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. Deze auto uit 2026 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 5790 kilometer. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Lynk & Co 01. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Van een cabrio heeft u alleen 's zomers plezier. Maar het elektrisch bediende glazen panorama dak van deze auto betekent het hele jaar genieten. Net zoals u elke dag het gemak ervaart van de elektrisch bedienbare achterklep. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Ook in winterse omstandigheden is rijden een plezier, niet in de laatste plaats dankzij het verwarmd stuurwiel. Ook is de auto voorzien van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Het inventieve 360 graden camerasysteem op deze auto heeft de functie om u assistentie te bieden in nauwe ruimtes en straten, waar het achteruit rijden vaak een uitdaging is. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. De uitrusting van deze auto is met dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen behoorlijk compleet.
De automatische veiligheidssystemen in deze Lynk & Co fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Lynk & Co. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- afwijkende dakkleur
- Crystal White
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- file assistent
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- interieurcamera
- launch control
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wettelijke garantie
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 20
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; Poetsbeurt, Tenaamstellen, Vloeistoffencheck, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 206 kW (281 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.860 x 1.694 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 75 km |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Nieuwenhuijse Doetinchem
Transportweg 237007 CL Doetinchem








































