
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lynk & Co 01
1.5 More
€ 38.95020258.616 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2025 |
| APK | 25 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.142 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm standaard
- WiFi
Exterieur
- andere dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- interieurcamera
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- launch control
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Extra getint glas achter
- geluidsisolerend glas
- kunstlederen bekleding
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- file assistent
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Bijzonderheden
Bent u op zoek naar een moderne en krachtige hybride benzine SUV? Dan is de Lynk & Co 01 1.5 More uit 2025 wellicht de perfecte match voor u. Met een vermogen van 139 paardenkrachten en slechts 8616 kilometer op de teller, biedt deze zwarte SUV zowel stijl als prestaties in één pakket.
De Lynk & Co 01 1.5 More is voorzien van geavanceerde technologieën die uw rijervaring naar een hoger niveau tillen. Met de rijstrooksensor met correctie kunt u veilig en comfortabel van rijbaan wisselen, terwijl het multimedia scherm standaard zorgt voor eenvoudige toegang tot al uw favoriete functies en informatie.
Daarnaast is deze SUV uitgerust met extra getint glas achter voor meer privacy en bescherming tegen de zon. Geen gedoe meer met kabels dankzij de draadloze telefoonlader die het opladen van uw telefoon een fluitje van een cent maakt. En voor de adrenaline junkies onder ons biedt de launch control functie een extra dosis spanning en snelheid wanneer dat nodig is.
Met zijn elegante zwarte exterieur en metallic lak straalt de Lynk & Co 01 1.5 More klasse en moderniteit uit. De vijf deuren zorgen voor gemakkelijke toegang tot het ruime interieur, waar u en uw passagiers kunnen genieten van comfortabele ritten, ongeacht de afstand.
Kortom, de Lynk & Co 01 1.5 More is de perfecte combinatie van stijl, comfort en prestaties. Neem vandaag nog contact op met De Lynk&co dealer Brabant Van Roosmalen Helmond via 0492-255600 om deze geweldige SUV zelf te ervaren. Wacht niet te lang, want deze kans wilt u niet missen.
Meer informatie
Wielbasis: 273 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 7146
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 50.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 102 kW (139 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.545 x 1.860 x 1.694 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 75 km |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Roosmalen Helmond
Lagedijk 45705 BZ Helmond









































