
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lynk & Co 01
More | 2026| Panoramadak | Infinity Audio | 360 Camera | 20 Inch Wielen
€ 41.94020264.888 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2026 |
| APK | 12 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.940 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
De eendrachtige samenwerking van de benzinemotor en de elektromotor geeft deze Lynk & Co 01 zijn geweldige rijkwaliteiten. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Gemak is alles. Daarom heeft deze auto een elektrisch bediend glazen panorama dak en een elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Stramme vingers krijgen 's winters een VIP-behandeling van het verwarmd stuurwiel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen en LED-achterlichten. Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als uw voorligger stopt. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn connected drive services, premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en draadloos opladen. In de Lynk & Co 01 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Bent u nieuwsgierig naar deze Lynk & Co 01? Laat het ons dan snel weten.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio installatie premium
- Telefoonintegratie premium
- Draadloze telefoonlader
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Kunstlederen bekleding
Uitrusting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Voorstoelen verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airco separaat achter
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Extra getint glas
- File assistent
- Geluidsisolerend glas
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- Smartphone entry
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1935 kg
Interieur: Zwart Kunstlederen bekleding
Verwachtte leveringsdatum: 10-10-2025
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 12-02-2026
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 101 kW (138 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.860 x 1.690 mm |
| gewicht | 1.835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Ford Hoogeveen
Buitenvaart 11137905 SE Hoogeveen





































