
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lynk & Co 01
1.5 More | Alarmsysteem | Apple Carplay/Android Auto | Audio installatie premium
€ 42.950202611 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.145 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Fijn plusje, zeker in de kille dagen, is het verwarmd stuurwiel. Verder is de Lynk & Co uitgerust met: 20 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, geluidsisolerende ramen, zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten. Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Filerijden zal nooit een pretje worden. Maar met de file assistent wordt het wél relaxter. Deze geavanceerde optie zorgt dat u automatisch de juiste afstand tot de voorligger houdt en remt bovendien als de rij tot stilstand komt. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. Ook is de Lynk & Co uitgerust met: dashboard met spraakbediening, premium audiosysteem, navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing en automatische airconditioning. Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. We maken graag een afspraak met u om deze 01 bij ons te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
- Audio installatie premium
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Digital Audio Broadcasting - DAB+
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Smartphone entry
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Afdaal assistent
- Afwijkende dakkleur
- Airco separaat achter
- Armsteun
- Audio-installatie
- Automatische snelheids begrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Carkit
- Carrosserie: 5-deurs
- Dakdraagsysteem
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- File assistent
- Hybride 280 kW (Motor 2,0 L - 200 kW)
- Interieurcamera
- Kunstlederen bekleding
- Launch control
- Multimedia scherm standaard
- Multimedia systeem
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Range extender
- Rijstrooksensor met correctie
- Subwoofer
- Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Uitwijk assistent
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Wielbasis 2734 mm
- WiFi
- Zelfstandige rijstrookwissel
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Gewichten
Laadvermogen: 452 kg
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 21-03-2025
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 203 kW (276 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.950 x 1.690 mm |
| gewicht | 1.898 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Lynk & Co Utrecht
Hudsondreef 543565 AV Utrecht











































































