

Lotus Evora
3.5 S 2+2
€ 54.950201472.953 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2014 |
| APK | 19 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 106.124 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Welkom bij DealerAutoNederland.
Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf,
Aflever-/garantiepakket tegen meerprijs verkrijgbaar.
Bezoek onze website voor meer foto's
Wij bieden uitgebreide mogelijkheden voor leasing, financiering en verzekering van uw auto.
Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
wij zien u graag in Nunspeet! Wel raden wij u aan om vooraf even te bellen over de actuele beschikbaarheid van de auto. Uiteraard ruilen wij graag u huidige auto in.
met vriendelijke groet,
Dealerautonederland
Ronding 3
8072TB, Nunspeet
Tel: +31341217676
E-mail: info@dealerautonederland.nl
Modelreeks: jan. 2010 - sep. 2015
Wielbasis: 258 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 229 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Referentienummer: 1930
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.456 cc |
| Max. vermogen | 258 kW (351 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| gewicht | 1.411 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.836 kg |
| Topsnelheid | 286 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| CO2-uitstoot | 229 g/km |
| Energielabel | G |


