Lexus SC

430 cabrio

PoweredBy
Lexus SC
430 cabrio
€ 20.2402003168.535 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 19 februari 2003
APK 26 juli 2025
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Wegenbelasting/3mnd € 295 - € 326

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Zelfs een oude klinkerstraat voelt aan als een biljartlaken dankzij de luchtvering. De auto is voorzien van leren bekleding - een fraaie en sfeerverhogende extra. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Dankzij de elektrische bediening volstaat een druk op de knop als u open of dicht wilt rijden. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor, metallic lak en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Cd-wisselaar en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen sportstuur, automatisch dimmende buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het bandenspanningscontrolesysteem waakt over de hoeveelheid lucht in de banden. Bij drukverlies in een band krijgt u automatisch een waarschuwing. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.

Als u nieuwsgierig bent naar deze Lexus SC, neem dan snel contact met ons op.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie full map
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Koplampreiniging

Overig

  • AUTOMATISCHE CLIMAATCONTROLE
  • Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • Navigatiesysteem met kleurenscherm
  • nieuwstaat

Meer informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij

Bedrijfsinformatie

Wij zijn een merk onafhankelijk full service-autobedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan,
voor zowel uw nieuwe als jong gebruikte EU - DEMO'S ( import )auto kunt u bij ons terecht,
kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of op onze website.
Wilt u langs komen om een van onze mooie occasions te komen bekijken, belt u dan even van te voren om een afspraak te maken,
daar wij veel onderweg zijn voor uw mooiste jonge dealer occasions,en om eventuele teleurstellingen te voorkomen.

INRUIL & FINANCIERING WELKOM !

Graag tot ziens bij AutoCentrumFlevoland.nl

vriendelijke groeten
Kees Weerstand

Wijzigingen, advertenties of drukfouten en voorafgaande verkoop voorbehouden. Inruil van uw gebruikte voertuig is mogelijk. Financiering mogelijk. Getoonde afbeeldingen dienen vaak ter illustratie en kunnen afwijken van de daadwerkelijke uitrusting. we proberen zoveel mogelijk echte beelden te gebruiken,het kan zijn dat het voertuig zich nog niet fysiek bij ons bevind, U kunt ons dagelijks bereiken van 8.30 tot 20.00 uur (zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur). ZONDAGS GESLOTEN

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 5 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.293 cc
Max. vermogen 210 kW (286 pk)
Max. koppel 419 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.515 x 1.825 x 1.370 mm
Massa 1.715 kg
Max. toelaatbare massa 2.110 kg
Inhoud bagageruimte 368 l
Inhoud brandstoftank 75 l
Topsnelheid 250 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,0 s
Actieradius 625 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 17,2 l/100km (1 op 5,8)
Brandstofverbruik buitenweg 9,0 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik gecombineerd 12,0 l/100km (1 op 8,3)
CO2-uitstoot 287 g/km
EnergielabelG

Opties

Autocentrum Flevoland

Cantineweg. 1
8305 AB Emmeloord

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autocentrum Flevoland

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Lexus SC is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Lexus SC