
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lexus RX
400h | 272 PK | Hybride | Leer | Automaat | 4WD | Trekhaak
€ 8.9502006214.871 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 februari 2006 |
| APK | 23 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Omschrijving
Lexus RX 400h | 272 PK | Hybride | Leer | Automaat | 4WD | Trekhaak
- Kenteken: HJX-95-N
- Merk: Lexus
- Model: RX
- Tellerstand: 214871 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 3311 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 200 kW / 272pk
- Ledig gewicht: 1975 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 476 cm
- Breedte: 185 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 387 - 423 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Elektronische remkrachtverdeling
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Deze Lexus RX 400h bewijst waarom dit model een legende is in zijn klasse.
Met een systeemvermogen van maar liefst 272 PK en de slimme hybride-aandrijving biedt deze SUV prestaties die u normaal alleen bij sportauto’s vindt, maar dan met de rust en souplesse van een limousine. Dankzij de 4WD-aandrijving en de aanwezige trekhaak is dit bovendien de ideale trekauto voor een caravan of paardentrailer.
Waarom deze Lexus RX 400h?
- Hybride Power: Krachtige V6-motor gecombineerd met elektromotoren. Snel wanneer het moet, zuinig wanneer het kan.
- Ultieme Luxe: Voorzien van een prachtig lederen interieur, elektrisch verstelbare stoelen en een hoogwaardige afwerking.
- Technisch top: De automaat schakelt nagenoeg onvoelbaar en het 4WD-systeem zorgt voor maximale grip onder alle omstandigheden.
- Praktisch: Uitgerust met een trekhaak en een zee aan ruimte voor het hele gezin.
Staat en onderhoud: Deze Lexus verkeert in een zeer frisse staat. Het interieur is rookvrij en de techniek is, zoals u van een Lexus mag verwachten, onverwoestbaar. Bent u klaar voor een proefrit in de meest betrouwbare SUV in zijn segment?
Specificaties op een rij:
- Vermogen: 272 PK
- Transmissie: Automaat
- Interieur: Volledig leder
- Extra’s: Climate control, Cruise control, Trekhaak, 4WD
Kom langs voor een proefrit en ervaar zelf waarom een Lexus-rijder vaak nooit meer iets anders wil!
Passie voor mooie auto’s, gecombineerd met goede service en klantgerichte dienstverlening. Vink Auto’s heeft zich gespecialiseerd in kwaliteits- occasions in de regio Zuidoost-Drenthe. Maar wij doen óók meer. Zo meenemen kan altijd. Indien u kiest voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een nette auto koopt waar extra zorg aan is besteed. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit drie afleverpakketten. Wel of geen inruil of financiering. Vraag naar de mogelijkheden! Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Kom naar Vink Auto’s met een ruim aanbod van meer dan 100 kwaliteits- occasions.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 10:00–18:00
Zaterdag: 10:00–16:00
Zondag: Gesloten
Vink Auto's
Nieuw-Amsterdamseweg 21
7764AN Schoonebeek
0683946359
welkom@harryvinkautos.nl
vinkautos.nl/
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met Vink Auto’s via 06-83946359. Een proefrit levert het overtuigende bewijs.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.311 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 288 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.850 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.505 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 439 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 802 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Vink Auto's
Nieuw Amsterdamseweg 217764 AN Schoonebeek
























