

Lexus NX
450h+ AWD Executive Line | NL dealeronderhouden | 20"LM velgen |
€ 56.950202314.178 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 14.178 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2023 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 88.830 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Techniek en design helemaal van nu. Kilometerstand van gisteren. Deze bijna-nieuwe Lexus NX heeft z'n nestveren afgeschud en is klaar om te vliegen. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 14178 De toekomst is hybride: de combi van elektromotor en verbrandingsmotor maakt deze auto extra aantrekkelijk en voordelig in gebruik. Deze Lexus is voorzien van een mooie en comfortabele lederen bekleding. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. Met de verwarmbare achterbank zitten jouw achterpassagiers er net zo behaaglijk bij als jij. Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. Verder is de Lexus uitgerust met: 20 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto zorgt voor een groter gezichtsveld en helpt de dode hoeken te elimineren. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Hoe is het met de banden, de accu en andere onderdelen? Connected Services maakt het inzichtelijk, 24/7 via de app. Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map navigatiesysteem. Aan boord van deze Lexus NX is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. Ook electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.
De Lexus NX is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Je verliest de weg geen seconde uit het oog. De dashboardinfo wordt in je zichtveld geprojecteerd door de head-up display. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, ben je steeds veilig onderweg.
Daarbij wordt deze auto aan je geleverd met BOVAG Garantie. Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Modelreeks: jan. 2021 - aug. 2025
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Lexus Den Haag Donau 36 2491BA 'S-GRAVENHAGE, NL 0703491818 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Max. vermogen | 179 kW (244 pk) |
| Max. koppel | 227 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.870 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.411 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 25 g/km |
| Energielabel | A |






