

Lexus NX
300h 25th Edition NL auto
€ 20.9502016126.105 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2016 |
| APK | 31 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 54.285 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Autobedrijf van Dolderen staat sinds 1933 garant voor Uw mobiliteit. Wij zijn de specialist voor Uw nieuwe gebruikte Toyota. De getoonde prijs is een verkoopprijs inclusief ons basispakket.Het basispakket bestaat uit : Tenaamstelling en leges kosten,geldende apk,vloeistof en verlichting controle en gecontroleerde kilometerstand .Optioneel is het mogelijk om voor een compleet afleverpakket te kiezen. Het afleverpakket kost € 895 en bestaat uit: afleveringsbeurt conform onderhoudsschema ,nieuwe apk, reiniging van in- en exterieur en 12 maanden BOVAG garantie.
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Lexus NX uit 2016, met zijn kilometerstand van 126105. Een krachtige motor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Leren bekleding versterkt de topklasse uitstraling van het interieur. Deze Lexus NX legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Zonder uw ogen van de weg te halen bedient u de radio met de audiobediening op het stuurwiel. Deze Lexus is voorzien van regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De hellingproef is verleden tijd. De hill hold control zorgt voor volmaakte stilstand op ieder aflopend wegdeel. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Modelreeks: aug. 2016 - nov. 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 266 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Dolderen Burg Grothestraat 68 3761CN SOEST, NL 0356012330 http://www.dolderen.nl info@dolderen.nl
Aan de omschrijving in deze advertentie is de grootst mogelijke zorg besteed, toch is het mogelijk dat in de advertentie opties zijn vermeld welke niet op de auto aanwezig zijn. Er kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.850 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Inhoud bagageruimte | 555 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 1.076 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | B |



