

Lexus LBX
Comfort Safety pack
€ 32.90020249.856 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2024 |
| APK | 26 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.163 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Het gecombineerde vermogen van een elektromotor plus een verbrandingsmotor geeft deze hybride Lexus zijn geweldige rijkwaliteiten. Dit is een LBX van het bouwjaar 2024, hij heeft 9856 kilometer op de teller staan. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Het comfort van de stoelverwarming geeft in koude dagen nét dat beetje extra. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Deze auto gaat met u in gesprek. Hij vertelt u dankzij remote services alles over de status van diverse onderdelen en laat zich desgevraagd ook activeren. Gewoon via uw smartphone. De Lexus is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Deze Lexus LBX is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Deze Lexus LBX blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Lexus bovendien dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning en frontale botsbescherming.
Een proefrit maken met deze Lexus LBX? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 258 cm
Accutype: NiMH
Interieurkleur: Donker
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Lexus Nederland Steurweg 8 4941 VR Raamsdonksveer, NL 0800-0315 www.lexus.nl info@lexus.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.830 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.755 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |





