

Lexus IS
250 Sport|YOUNGTIMER|AUT|XENON|NAVI|CAMERA|
€ 5.7502008338.545 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2008 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Eerlijk betrouwbaar wagen netjes mee omgegaan door een vriendelijk heer na jaren rijd plezier heeft de heer zijn auto bij ons ingeruild tegen een wat nieuwer Lexus deze wagen mag dus nu naar een nieuw eigen.
Het eigentijdse ontwerp en de toonaangevende techniek maken van iedere Japanse auto een kwaliteitsproduct. Dat is ook te merken aan deze Lexus IS. De automatische transmissie en de zescilinder motor maken het autorijden snel en comfortabel. Het gevoel van luxe is inbegrepen dankzij het lederen interieur. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Het navigatiesysteem en het cd-wisselaar bedient u met knoppen op het stuur. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Voorzien van cruise control, dus vriendelijk voor de inzittenden én de benzinetank. Ook keyless entry, dvd-wisselaar, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Lexus IS als zich een noodsituatie voordoet.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Welkom bij autohandelhoning bv, met een ruime voorraad van +/- 250 auto's zijn wij één van de grotere aanbieders van Nederland! Door onze kennis en ervaring leveren wij als één van de goedkopere in Nederland! Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte auto, uiteraard met de service die u van ons gewend bent.
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk!
ALLE AUTOS WORDEN RIJ KLAAR GELEVERD INCL APK GEEN EXTRA KOSTEN!
ALLE PRIJZEN ZIJN ALL IN PRIJZEN!
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
Bij alle aangeboden voertuigen schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
INRUIL MOGELIJK
BEL 0642724196 of 0611847434
Export trailer €50,-
Export Drive €150,-
Autohandel honing is aangesloten bij de VWE, RDW en de Nationale Autopas (NAP)
Kom Vrijblijvend een Kijkje Nemen.
+/- 250 Auto's Op Voorraad.
koffie staat altijd klaar.
ALLE AUTO’S STAAN VERSPREID OVER 4 LOCATIES BEL ALTIJD VOOR DAT U VERTREKT
BEL VOORDAT U VERTREKT
0642724196 / 0611847434
OPENIGSTIJDEN:
Wij zijn 24/7 open en bereikbaar
Autohandel Honing.
Adres: Uraniumweg 19
3812RJ AMERSFOORT
Tel: 0642724196 / 0611847434
E-mail: info@autohandelhoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.500 cc |
| Max. vermogen | 153 kW (208 pk) |
| Max. koppel | 252 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.575 x 1.800 x 1.425 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.535 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.045 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 378 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 681 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,7 l/100km (1 op 7,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 214 g/km |
| Energielabel | E |





