

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2015 |
| APK | 22 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.240 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 211 |
Omschrijving
Bent u op zoek naar een auto die stijl en comfort combineert met milieuvriendelijke prestaties? Dan is de Lexus CT 200h Business Line uit 2015 iets voor u! Deze hybride benzineauto in een prachtige blauwe kleur is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook een krachtige rit met zijn 99 PK vermogen.
Met een indrukwekkende kilometerstand van 176.274 km is deze hatchback uitgerust met vijf deuren, waardoor u gemakkelijk in en uit kunt stappen. De metallic lak geeft de auto een luxe uitstraling, perfect voor elke gelegenheid.
Veiligheid staat voorop in de Lexus CT 200h Business Line. Met knie airbags voor de bestuurder en passagier, krijgt u extra bescherming in geval van een aanrijding. Daarnaast zorgt de aanwezigheid van een achteruitrijcamera ervoor dat parkeren en achteruit rijden een stuk gemakkelijker wordt. Het Anti Blokkeer Systeem zorgt ervoor dat u altijd veilig en gecontroleerd kunt remmen, zelfs in noodsituaties.
Geniet van het gemak van elektrische ramen voor en achter, waardoor het openen en sluiten van de ramen een fluitje van een cent is. Deze functie voegt extra comfort toe aan uw rijervaring, waardoor elke rit aangenaam en ontspannen wordt.
Kies voor de Lexus CT 200h Business Line en ervaar zelf de perfecte combinatie van elegantie, prestaties en zuinigheid. Neem vandaag nog contact op met ons team bij Ten Have Doetinchem B.V. op 0314-728423 en maak een afspraak voor een proefrit in deze prachtige hybride hatchback. Wij staan klaar om u te helpen met al uw vragen en wensen.
Wij leveren onze auto’s standaard af met 12 maanden BOVAG garantie.
Wilt u meer zekerheid dan brengen wij u optioneel € 599,- afleverkosten in rekening. Deze afleverkosten bestaan uit:
• Het Toyota Approved Occasion Programma (vraag naar de voorwaarden)
• Tot 10 jaar garantie
• Afleverbeurt inclusief eventueel aanvullende werkzaamheden
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Tijdens de garantieperiode, gedurende de eerste 15000 kilometer, ook garantie op alle slijtage-gevoelige onderdelen.
LEXUS CT200h 136PK Business Line Automaat | Lexus Media Display | 7” centraal geplaatst display | Dubbele USB poort en VTR aansluiting | Lexus Media Display controller | MirrorLink™ | Parking Assist Monitor, parkeerhulpcamera met hulplijnen | Mistlampen vóór | Zelfdimmende binnenspiegel | 12V aansluiting in middenconsole | 3-spaaks stuurwiel met leder bekleed | 60:40 deelbare achterbank | Bagagerolhoes | Bekerhouders in voorportieren en middenconsole | Bevestigingsogen bagageruimte, 4 stuks | Cruise Control | Dynamic demper gemonteerd in achterklep, dempt resonantie | Elektrisch bedienbare ramen voor en achter, one-touch functionaliteit | Elektronische climate control met afzonderlijke klimaatzones bestuurder en passagier | Handmatig verstelbare sportstoelen (6-voudig voor bestuurder, 4-voudig voor passagier) | Handmatig verstelbare stuurkolom in hoogte en diepte | Instapverlichting | Interieur luchtfilter met pollen removal mode | Lederen bekleding bovenkant instrumentarium en zijkant middenconsole | Make-up spiegels met verlichting voor bestuurder en voorpassagier | Middenarmsteun vóór met leder bekleed | Multi-information display | Opbergvak met gescheiden compartimenten onder laadvloer | Opbergvakken in rugleuning voorstoelen | Optitron instrumentarium met 2 mood/2 mode functionaliteit en ECO indicator | Regensensor t.b.v. ruitenwissers vóór | Sportstoelen | Startknop, sleutelloos starten | Stoffen bekleding | Stuurwielbediening voor audio, multi-info, telefoon en spraaksturing | Tot 10 jaar garantie |
Welkom bij Ten Have Doetinchem. Ten Have Doetinchem komt voort uit een Achterhoekse ondernemersfamilie met een historie van meer dan 125 jaar. Sinds 25 jaar zijn we actief in Doetinchem en omgeving. We hebben ons gespecialiseerd in het verzorgen van uw mobiliteit. Elke medewerker is Toyota-specifiek getraind en helpt u op een manier zoals u dat graag wilt. Ervaar het zelf! U bent van harte welkom in onze moderne showroom en werkplaats.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - aug. 2017
Referentienummer: 16301
Maten
Wielbasis: 260 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 22-12-2035
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 599): Afleverpakket Toyota
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie; Geen nieuwe APK
Overige informatie
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 18.00 kW
Accu aanschaf: onbekend

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.765 x 1.445 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.345 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 - 985 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 82 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Ten Have Doetinchem B.V.
Logistiekweg 327007 CJ Doetinchem

















































