

Leapmotor C10
Design Pro 69.9 kWh | Navi | 360cam | Glazen Dak
€ 40.90020261.250 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2026 |
| APK | 22 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.300 |
Ontdek nu Leapmotor C10 nu bij Zeeuw Automotive!
Interesse in deze auto? Kom hem in het echt ervaren! Maak snel een afspraak om de auto te bekijken of plan direct een proefrit. Wij staan voor je klaar en zijn bereikbaar via 078 – 681 27 00, info@zeeuw.nl of neem contact met ons op via de contactmogelijkheden op deze pagina.
Zeeuw Automotive is jouw partner in mobiliteit. Welkom bij Zeeuw Automotive.
Bij Zeeuw Automotive is transparantie de norm, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard. Maar voor maximale zekerheid hebben wij voor jou ook een speciaal Comfort Servicepakket samengesteld. Met dit pakket profiteer je van de beste service en maximale zekerheid.
Het Zeeuw Occasion Servicepakket Standaard bevat: Wettelijke garantie | 85-puntencheck | Nationale Autopas | Reinigen binnen- buitenkant | Service vanuit alle Zeeuw Automotive vestigingen.
Het Zeeuw Occasion Servicepakket Comfort bevat (extra t.o.v. Servicepakket Standaard): 12 maanden BOVAG garantie | Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften van de fabrikant | Professionele poetsbeurt | Halve tank brandstof | Nieuwe APK – €895,-
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en Zeeuw Automotive kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.
Accu laadsnelheid: 70 km actieradius per uur
Actieradius: 420 km (425 km elektrisch)
Wielbasis: 283 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,8 kWh/100km
Optioneel afleverpakket (€ 695): Zeeuw Comfort Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; Halve tank brandstof, Professionele poetsbeurt, Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften van de fabrikant
Referentienummer: 38168
Elektrisch maximum continu vermogen: 80.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 66.41 kWh
Ingeschat actieradius: 322 km
Ingeschat verbruik: 23.91 kWh/100km
Actieradius zomer: 312 km
Actieradius winter: 269 km
Verbruik zomer: 23.54 kWh/100km
Verbruik winter: 28.2 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.739 x 1.900 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.410 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 420 km |
| Energielabel | A |



