

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2018 |
| APK | 28 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 195.273 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 983 - € 1.035 |
Omschrijving
Rover Range Rover 4.4 SDV8 Autobiography | Dealer OH | vip seats | Massage | Stoelkoeling | 360 camera | Dubbel glas | Meridian | Trekhaak | Zeer mooi |
- Kenteken: H-368-HK
- Merk: Land Rover
- Model: Range Rover
- APK tot: 28-07-2026
- Tellerstand: 122109 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: bruin
- Motorinhoud: 4367 cc
- Aantal cilinders: 8
- Motorcode: 448DT
- Vermogen: 250 kW / 341pk
- Ledig gewicht: 2589 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 198 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 983 - 1035 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Drive Pack
- Achteruitrij assistent
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 21"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verw. voorruit en ruitensproeiers
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti overhel assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Dual view functie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Lage gearing
- Luchtvering
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Vragen of bezoek plannen? Maak om teleurstellingen te voorkomen van tevoren een afspraak!
AutoGijs is gespecialiseerd in het verkopen en inkopen van leuke en vaak niet allerdaagse auto's, met liefde en passie voor Automobielen is ons bedrijf ontstaan!
Aankoopkeuringen:
wilt u er zeker van zijn dat u geen kat in de zak koopt? Wij begeleiden u altijd graag met een eventuele aankoopkeuring bij specialist of merkdealer, wij hebben geen geheimen en houden van duidelijkheid en zekerheid, u kunt ons altijd vragen naar de mogelijkheden, eventuele kosten zijn voor de klant.
Inruil:
U kunt altijd uw auto bij ons inruilen, wij zijn blij met benzine, elektrisch, diesel, hybride etcetera!
Beschikbaarheid en reserveren:
Weg = pech, vaak krijgen wij de vraag om auto's vast te houden, dit doen wij niet tenzij er een aanbetaling is gedaan van 10% van de aanschafwaarde, in dit geval houden wij de auto maximaal 7 dagen voor u gereserveerd.
Betaling:
Wij accepteren bankaire en contante betalingen, wij beschikken niet over een PIN terminal dus zorg er voor dat u van tevoren uw daglimiet omhoog zet bij de aankoop van een auto.
Tenaamstellingen:
Wij tenaamstellen auto's middels uw DIGID account, zorg dat u de APP werkend op uw mobiele telefoon of laptop heeft, zo kunnen wij snel en gemakkelijk 24/7 auto's overschrijven.
Garantie en onderhoud:
Bij AutoGijs houden wij niet van onzekerheden, daarom voorzien wij elke auto standaard van een nieuwe APK ( minimaal 6 maanden geldig ) 3 maanden garantie en afleverbeurt voor aflevering, zo heeft u de eerstkomende kilometers geen onderhoudskosten en verkopen wij een auto waarvan wij weten dat het onderhoud is gedaan!
AutoGijs BV
Mercuriusweg 11
9482 WK Tynaarlo
050 205 31 94
verkoop@auto-gijs.nl
Http://Www.autogijs.nl

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.367 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 740 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.980 x 1.869 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 2.589 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 2.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 86 l |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 924 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 219 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
AutoGijs
Meerweg 99482 TE Tynaarlo


























