

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2019 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 229.155 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 522 - € 571 |
Omschrijving
AUTOJORG is in Brabant het adres voor een occasion. Met enthousiaste en vakkundige medewerkers staan we voor u klaar. AUTOJORG is gespecialiseerd in de in- en verkoop van hoogwaardige gebruikte auto´s. Voor reparatie en onderhoud kunt terecht in onze professionele werkplaats. Wij staan voor een open en eerlijke communicatie en bieden u de auto die bij u past, tegen een aantrekkelijke prijs.
Al uw inruil is bespreekbaar. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's sturen per WhatsApp naar een van onze verkoopadviseurs:
Bjorn Kuis +31 (0)6 12081639
Mark van de Voort op +31 (0)6 53182010
Len Steusfij op +31 (0)6 82044655
Op al onze voertuigen is standaard het AutoJorg Basis Pakket inbegrepen. Tegen meerprijs is het AutoJorg Premium Pakket en AutoJorg Premium Plus Pakket optioneel.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrische in- en uitklapbare trekhaak (028EJ)
- Glazen panoramadak, vast, incl. elektrisch bediend zonnescherm (041CX)
- Handsfree elektrische achterklepbediening (070BA)
- Lichtmetalen velgen 22"
- Santorini Black metaalkleur (1AG)
- (064AP)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Extra warmtewerende voorruit (047EB)
- geluidsisolerend glas
- Matrix LED-koplampen met signature dagrijverlichting, automatische hoogteverstelling en Intelligent High Beam Assist (064QC+064BR)
- Privacy glas (047DB)
Infotainment
- Head Up Display (039IB)
- Navigation Pro navigatiesysteem, inclusief SSD audioserver (087AU)
- CONNECT PRO PACK (187DC)
- DAB+-tuner (Digital Audio Broadcasting) (025JB)
- entertainment system
- Interactive Driver Display (12,3" digitaal instrumentenpaneel) (038ID)
- Meridian™ Surround Sound audiosysteem, 825 W, met 16 luidsprekers ensubwoofer, AM/FM-radio, spraakherkenning, twee USB-aansluitingen enAUX-aansluiting (025LN)
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- Luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch in hoogte en lengte verstelbaar (049DA)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- 360° Surround Camera (086GC)
- afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor voor en achter
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Maten en gewichten
Laadvermogen: 706 kg
Wielbasis: 312 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 13,4 l/100km (1 op 7,5)
CO₂-uitstoot (NEDC): 291 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Autojorg Basis Pakket (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ Vloeistoffen controle
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaring
✅ Zonder garantie
✅ Banden op juiste spanning - Autojorg Premium Pakket (€ 995 meerprijs):
Alles van het meeneem pakket
✅ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
✅ 6 maanden garantie / 10.000 km*
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 6 maanden geldige APK
✅ 1 jaar mobiliteitsgarantie (Europese dekking) t.w.v. €250,-
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €995,-
Tot 6 cilinder €1.295,-
Vanaf 8 cilinder €1.595,-
- Autojorg Premium Plus Pakket (€ 1.995 meerprijs):
Alles van het Premium pakket
✅ 1 jaar garantie / 20.000 km*
✅ Volle brandstof tank
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 12 maanden geldige APK
✅ Onderhoudsvoucher t.w.v. €200,- in combinatie met gratis haal- en brengservice of vervangend vervoer
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €1.995,-
Tot 6 cilinder €2.295,-
Vanaf 8 cilinder €2.595,-
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.000 cc |
| Max. vermogen | 386 kW (526 pk) |
| Max. koppel | 625 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.200 x 1.980 x 1.869 mm |
| Draaicirkel | 13,1 m |
| gewicht | 2.494 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 577 - 2.142 l |
| Inhoud brandstoftank | 104 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 776 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,3 l/100km (1 op 7,5) |
| CO2-uitstoot | 291 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Carprof Autojorg Veghel
Heuvelplein 25463 XG Veghel



















































