
Land Rover Range Rover
3.0 TDV6 Autobiography | 12MND GARANTIE | PANO | SFEER | CARPLAY | NAVI | STOELMASSAGE | ACC | TREKHAAK |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 mei 2018 |
| APK | 4 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 171.691 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 853 - € 897 |
Omschrijving
Met zijn kenmerkende hoge silhouet straalt deze SUV vastberadenheid uit, maar ook de zekerheid dat hij altijd zijn weg vindt, waar u ook naartoe rijdt. Deze Land Rover Range Rover uit 2018 heeft een tellerstand van 125981 kilometer. In deze SUV vindt u een zescilinder dieselmotor en een automatische transmissie. Het maakt niet uit hoe slecht het wegdek is. De luchtvering strijkt alle oneffenheden glad. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Deze Land Rover Range Rover legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten. De verwarmbare voorstoelen zijn voorzien van massagefunctie. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 21 inch lichtmetalen velgen, LED matrix verlichting, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen, trailer assistent en in delen neerklapbare achterbank.
Rij- en route-info wordt perfect in beeld gebracht door het digitale dashboard. Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Met high performance audiosysteem, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control en schakelpaddles aan het stuur is deze auto helemaal compleet.
In de Land Rover Range Rover heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Met voorzieningen als head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Drive Pack (Uitparkeer waarschuwing)
- Drive Pro Pack (Rijstrooksensor met correctie, Uitparkeer waarschuwing)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Entertainment Pack (Audio installatie high end)
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Towing Pack (Aanhanger assistent, trekhaak elektrisch bedienbaar)
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi
Meer informatie
Modeljaar: 2018
Laadvermogen: 760 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieurkleur: Donker blauw
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: De automakelaar Harderwijk B.V. Edisonstraat 9 3846AS HARDERWIJK, NL 0614959567 http://www.deautomakelaarharderwijk.nl info@deautomakelaarharderwijk.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Wilt u extra zekerheid bekijk onze onderhoudspakket eens!
Basis afleverpakket Vanaf €750,-
– 3 maanden garantie
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
Premium afleverpakket Vanaf € 999,-
– 6 maanden garantie
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
– 15 liter Brandstof
Bovag afleverPakket Vanaf €1250,-
– Kentekenregistratie
– Gereinigd in-en exterieur
– Nieuwe APK keuring
– Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgaaf
– Wax Behandeling
– 12 maanden BOVAG garantie
– BOVAG 40 punten check
– Halve Tank Brandstof
Inruil mogelijk
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is De Automakelaar Harderwijk B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.060 x 1.980 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 2.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 2.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 86 l |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 1.246 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
De Automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 93846 AS Harderwijk



























































