

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 2020 |
| APK | 8 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 148.575 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 548 - € 600 |
Omschrijving
Range Rover Vogue P400e – 2020 – Volledig onderhouden – BTW auto
Zeer nette en luxe uitgevoerde Range Rover Vogue P400e uit 2020, in uitstekende staat en volledig dealer onderhouden. Deze plug-in hybride combineert kracht, comfort en efficiency op topniveau.
De auto is voorzien van een krachtige benzinemotor in combinatie met een elektromotor, wat zorgt voor soepele prestaties én zuinig rijden. Ideaal voor zowel zakelijke als privégebruikers.
Let op bel van te voren, word nog meegereden.
Inruil en/of financieren mogelijk.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
L&P Uitgebreid Daily use 6/12/24 maanden
L&P Instap Limited 6/12/24 maanden
L&P Uitgebreid Limited 6/12/24 maanden
L&P Instap Daily use 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Entertainment system
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Ruitensproeiers
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Variabele stuuroverbrenging
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Active Cornering Enhancement (ACE)
- Afdaal assistent
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Automatische niveauregeling
- Drive Pro Pack (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie)
- Driver Assistance Pack (Dodehoekdetectie met correctie, Rijstrooksensor met correctie)
- Dual view-functie
- Entertainment Pack (Audio installatie premium, DVD speler, Entertainment system)
- Hot Climate Pack (Warmtewerende voorruit)
- Lage gearing
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Bandenmaat: 275/45 R21
Laadvermogen: 656 kg
Wielbasis: 312 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bij ons :
- extra garantie in overleg
- Inruil alle merken mogelijk!
- Bij ons kunt u tegen een scherp tarief financieren!
- krijgt iedere auto een professionele poetsbeurt van binnen en buiten
- servicepakket in overleg
CarBoutique is een RDW erkend bedrijf. Alle aankoopkeuringen zijn bij ons toegestaan.
CarBoutique heeft alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Let op: Alleen op afspraak geopend
Inruil en financiering mogelijk
CarBoutique
Hillegommerdijk 552A
2136KX Zwaanshoek
Telefoonnummer: 06-14323295
E-mailadres: info@carboutique.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 640 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 2.070 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 13,1 m |
| gewicht | 2.554 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 847 - 2.042 l |
| Inhoud brandstoftank | 91 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 51 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,2 l/100km (1 op 31,3) |
| CO2-uitstoot | 72 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
CarBoutique
Hillegommerdijk 5522136 KX Zwaanshoek











































