We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Kia Rio altijd de controle. Deze auto uit 2012 heeft 221188 kilometer op de teller staan. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor. Tot de uitrusting behoren ook LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem. Want in deze Kia bedient u het vanaf het stuurwiel. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! U vindt in deze auto ook airconditioning. Deze Kia is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
Stuurbediening radio
Interieur
Stuur verstelbaar
Overige
Extra getint glas achter
Meer informatie
Modelreeks: aug. 2011 - dec. 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 559 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Auto Valk Wattstraat 13 3771AG BARNEVELD, NL 0342450306 http://www.autovalk.com info@autovalk.com
Bedrijfsinformatie
INRUIL MOGELIJK!
Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met +31615432912 / 0342-450306.
MOCHT U LANGS WILLEN KOMEN VOOR DEZE AUTO, BELT U DAN ALTIJD EERST EVEN VOORDAT U WEG RIJDT. WIJ HOUDEN DE REISTIJD DE AUTO VOOR U VAST!
Voor een uitgebreide fotoreportage en filmpje kijkt u op www.autovalk.com.
U kunt ons en onze activiteiten ook volgen op facebook.com/autovalk.
LET OP DE OPTIELIJSTEN KUNNEN AFWIJKEN VAN DE WERKELIJKE OPTIES