We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
U voelt de onbeperkte kracht van elektrische aandrijving, elke keer als u op weg gaat met deze Jeep Avenger. Het is een auto uit 2026, hij heeft 1500 kilometer gelopen. Eindelijk elektrisch rijden? Deze auto is voorzien van een elektromotor. Dus stil, schoon én snel! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Ook draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
De Jeep Avenger is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Jeep bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Let op: deze auto wordt momenteel als demonstratieauto gebruikt. Hierdoor kan de kilometerstand nog oplopen en kan de beschikbaarheid wijzigen. Wilt u zeker weten dat de auto beschikbaar is en wat de actuele kilometerstand is? Neem dan vooraf even contact met ons op.
Mobility Group Haaker Hillegom
Arnoudstraat 1
2182 DZ Hillegom
Bel of stuur ons direct een WhatsApp via 025 – 2414839.
Heb je een vraag, wil je een bezichtiging plannen of een proefrit maken? Ons team staat voor je klaar en helpt je graag verder.