

Jaguar E-Pace
P300e 309PK R-Dynamic AWD | Pano | Leder | Meridian | Digidash | ACC
€ 28.8952022114.764 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2022 |
| APK | 13 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | β¬ 63.453 |
| Wegenbelasting/3mnd | β¬ 414 - β¬ 453 |
De volledige fotoreportage en informatie is te bekijken op www.autohoutman.nl
Inruil, financiering en garantie en andere wensen zijn veelal mogelijk.
Voor een snelle en eenvoudige verkoop van uw auto, motor, camper, boot, oldtimer of caravan kunt u op www.motorvoertuigverkopen.nl of op Hoofddiep 45 uw voertuig geheel vrijblijvend aanbieden.
Voor meer gedetailleerde informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met ons.
whatsapp of telefonisch op 05 94 85 34 75 of per mail via verkoop@autohoutman.nl
Wij zijn 6 dagen per week uitsluitend geopend op afspraak om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
π₯ Jaguar E-Pace P300e 309PK β‘ R-Dynamic| AWD | Pano βοΈ | Leder ποΈ | Meridian π΅ | Digidash π₯οΈ | ACC π
Jaguar E-Pace 1.5 P300e AWD R-Dynamic S – 309 PK – Plug-in Hybrid – Dealerauto
Deze Jaguar E-Pace uit 2022 combineert luxe, sportiviteit en moderne techniek in één stijlvolle SUV.
Dankzij de krachtige plug-in hybride aandrijving (309 PK) rijdt deze auto zowel stil en zuinig als krachtig wanneer u dat wenst β‘
π Afkomstig van Jaguar Land Rover dealer De Reefhorst
π Verzorgde en representatieve auto
π Highlights & opties
βοΈ 309 PK Plug-in Hybrid (PHEV) β‘
βοΈ AWD vierwielaandrijving π
βοΈ Panoramisch schuif-/kanteldak βοΈ
βοΈ Lederen interieur & sportstoelen ποΈ
βοΈ Digitaal dashboard π₯οΈ
βοΈ Meridian premium audiosysteem π΅
βοΈ Adaptive cruise control π
βοΈ Achteruitrijcamera + parkeersensoren πΈ
βοΈ Elektrische achterklep πͺ
βοΈ Navigatiesysteem π§
βοΈ WiFi hotspot πΆ
βοΈ LED verlichting π‘
βοΈ 18 inch lichtmetalen velgen π
βοΈ Comfort & rijbeleving
De combinatie van benzine- en elektromotor zorgt voor directe acceleratie en een soepele rijervaring.
Binnenin geniet u van luxe zoals:
βοΈ Panoramadak voor extra licht en ruimte
βοΈ Meridian audiosysteem voor topgeluid
βοΈ Comfortabele sportstoelen
π Elke rit voelt premium aan π
π‘οΈ Veiligheid & assistentie
βοΈ Lane assist
βοΈ Forward collision warning
βοΈ Verkeersbordherkenning
βοΈ Vermoeidheidsherkenning
βοΈ Autonoom remsysteem
βοΈ Hill hold functie
βοΈ Bandenspanningscontrole
π Waarom deze Jaguar E-Pace?
π Afkomstig van dealer (Reefhorst)
π 309 PK plug-in hybride
π AWD vierwielaandrijving
π Luxe uitvoering met premium opties
π Meridian geluid = extra beleving
π Perfecte combinatie van comfort en prestaties
π Interesse?
Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit — wij zetten deze Jaguar graag voor u klaar!
Pakket: Driver Assistance Pack
Pakket: Cold Climate Plus Pack
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Ook bieden wij mogelijkheden om deze auto te financieren, u rijdt deze auto al vanaf €360,00 per maand! Vraag ons naar de mogelijkheden en voorwaarden.
Auto Houtman
Hoofddiep 45 & 52
9354 AM Zevenhuizen Gn
0594-853475
verkoop@autohoutman.nl
www.autohoutman.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 227 kW (309 pk) |
| Max. koppel | 540 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.395 x 1.900 x 16.490 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.102 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 494 - 1.234 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 65 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |





