
Jaecoo 8
1.5 TGDI 428pk AWD Automaat Exclusive 7 Seats | Elektrische Range 134km | Combi Range 1000km | Pano Schuifdak | 7 jaar Garantie | 1600kg Trekgewicht |

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2026 |
| APK | 30 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 56.040 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Omschrijving
Deze company car is leverbaar vanaf september 2026
Maak kennis met de indrukwekkende JAECOO 8 1.5 TGDI AWD Automaat Exclusive 7 Seats – een luxe en krachtige plug-in hybride SUV die ruimte, technologie en prestaties perfect combineert. Met maar liefst 428 pk, intelligente AWD-aandrijving en een comfortabele automaat geniet u van iedere rit, of u nu in de stad rijdt of lange afstanden aflegt.
Dankzij de elektrische range tot 134 km rijdt u veel dagelijkse ritten volledig emissievrij. Gaat u verder weg? Dan profiteert u van een gecombineerde actieradius tot circa 1000 km. Ideaal voor zowel zakelijk als privégebruik.
De Exclusive-uitvoering biedt volop luxe en comfort, waaronder een panoramisch schuifdak, hoogwaardige afwerking en ruimte voor 7 personen. Daarnaast beschikt deze SUV over een indrukwekkend trekgewicht van 1600 kg, waardoor hij ook perfect geschikt is voor caravan, trailer of aanhanger.
Highlights:
• 1.5 TGDI Plug-in Hybride – 428 pk
• AWD vierwielaandrijving & automatische transmissie
• Tot 134 km volledig elektrisch rijden
• Tot 1000 km gecombineerde range
• Luxe Exclusive-uitvoering
• 7 zitplaatsen
• Panoramisch schuifdak
• Trekgewicht van 1600 kg
• 7 jaar garantie
Ervaar de perfecte combinatie van luxe, efficiëntie en kracht met de JAECOO 8. Neem vandaag nog contact op voor meer informatie of een proefrit.
Als officieel Honda en Mazda dealer willen wij u graag naast deze basis rijklaarprijs onze verregaande service aanbieden. Hierdoor kunt u de auto aanschaffen met 3 Service & Garantiepakketten. Kijk voor meer informatie op https://honda.vannieuwkerk.nl/occasions of vraag het een van onze adviseurs.
*Wij adverteren onze auto's middels een occasion manager platform waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Aan de ingevulde opties kunnen geen rechten worden ontleend. Uiteraard spannen wij ons in de advertenties zo compleet en correct mogelijk te plaatsen.
Aanvullende opties en accessoires
Algemene Opties en Accessoires
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren voor & achter
Audio, tv en 12v access
- 14 luidsprekers
- Haaienvin-antenne
Comfort aandrijving
- ASL (Instelbare snelheidsbegrenzer)
- ICA (Integrated Cruise Assistance)
- ISLC (Intelligent Active Speed Limiting)
Communicatie / navigatie
- E-Call (Noodoproepsysteem)
Gordels en airbags
- 10 airbags
- Gordelwaarschuwing bestuurder
- Gordelwaarschuwing passagier
- Gordelwaarschuwing tweede zitrij
Instrumenten
- ARHUD (Augmented Reality Head-Up Display)
- DMS (Driver Monitoring System)
- DOW (Door Open Warning)
- Front Collision Warning
- Intelligent Avoidance System (IES)
- Leaving Reminder System (DAI)
- RCW (Rear Collision Warning)
- Traffic Jam Avoidance Assistant
Remmen
- AEB (Autonomous Emergency Braking)
- RCTB (Rear Cross Traffic Braking) systeem
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare ramen (rondom)
- One-touch ruitbediening (anti-klembeveiliging)
Sloten
- Elektrische ontgrendeling van binnenuit
- Elektrisch kinderslot
Stuurinrichting
- Stuurwiel 4-voudig elektrisch verstelbaar
Veiligheid aandrijving
- ACC (Full-Speed Adaptive Cruise Control)
- ELK (Emergency Lane Hold)
- LCA (Lane Change Assist)
- LDW (Lane Departure Warning)
- LKA (Lane Keeping Assist)
Verlichting exterieur
- Follow-me-home verlichtingsfunctie
- Koplamp-hoogteregeling
- LED-dagrijverlichting (DRL)
Verlichting interieur
- Bagageruimteverlichting
- Multi-color ambient verlichting
Zetels
- Bestuurdersstoel 6-voudig elektrisch verstelbaar met beensteun
- Geheugenfunctie bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen tweede zitrij (3x)
- Hoofdsteunen tweede zitrij 2-voudig verstelbaar
- Lendensteun bestuurdersstoel 4-voudig elektrisch verstelbaar
- Massagefunctie passagier voor
- Middenarmsteun tweede zitrij
- Middenarmsteun tweede zitrij met bekerhouders
- Onafhankelijke hoofdsteunen tweede zitrij
- Passagiersstoel 6-voudig elektrisch verstelbaar
- Stoelventilatie bestuurder
- Stoelventilatie passagier voor
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming passagier voor
- Tweede zitrij 60/40 neerklapbaar
- Tweede zitrij handmatig verstelbaar
- Tweede zitrij volledig neerklapbaar
Zichtbaarheid
- BSD (Blind Spot Detection)
- Zonneklep bestuurder met make-up spiegel en verlichting
- Zonneklep passagier met make-up spiegel en verlichting
Meer informatie
Constructiejaar: 2026-04
Laadvermogen: 658 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 314 kW (428 pk) |
| Max. koppel | 580 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.820 x 1.930 x 1.750 mm |
| gewicht | 2.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.893 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,1 l/100km (1 op 47,6) |
| CO2-uitstoot | 47 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Automotive-centre Van Nieuwkerk Hilversum
Zeverijnstraat 141216 GK Hilversum














































