
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaecoo 7
SHS Exclusive 347pk /Direct leverbaar/€4240,- VOORDEEL*/Adaptive/Panorama/HUD/360cam/Keyless/Airco

Jaecoo 7
SHS Exclusive 347pk /Direct leverbaar/€4240,- VOORDEEL*/Adaptive/Panorama/HUD/360cam/Keyless/Airco
€ 38.400202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2026 |
| APK | 30 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 39.950 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Ervaar de geheel nieuwe Jaecoo 7 SHS bij Kolenaar Mobiliteit in Enschede! Deze plug-in hybride SUV beschikt over 347pk en een elektrisch bereik tot wel 90 kilometer, gecombineerd heeft de Jaecoo een bereik van 1200 kilometer! De Jaecoo 7 SHS komt in twee uitvoeringen, de Selective of Exclusive. Standaard is de Jaecoo al erg compleet uitgerust, dit betreft de nog completere Exclusive! Zo beschikt de Jaecoo over 19 inch lichtmetalen velgen, een glazen panoramadak, adaptieve LED-koplampen, een kunstlederen interieur, elektrisch verstelbare voorstoelen, stoelverwarming en -ventilatie voorin, een verwarmbaar stuur, adaptieve cruise control, automatische airconditioning, Apple CarPlay en Android Auto en nog veel meer!
Gratis metallic lak is uitsluitend van toepassing op een Jaecoo 7 uit voorraad en is reeds verrekend in de vraagprijs. Het voorraadvoordeel is eveneens al verwerkt in de verkoopprijs. Ook het inruilvoordeel is al in de prijs verwerkt en is uitsluitend van toepassing bij inruil van uw huidige auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Moonlight silver & Carbon crystal black roof
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- kunstlederen bekleding
- stoel ventilatie voor
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- koelbox
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
- automatische snelheids begrenzing
- centrale airbag voor
Overig
- Vehicle-to-load
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Deze is 7 jaar geldig met een maximum van 150.000km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 30% tot 100%: 180 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 20 min
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 255 kW (347 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.870 x mm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| CO2-uitstoot | 54 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Kolenaar Omoda & Jaecoo Enschede
Cromhoffsbleekweg 37513 ET Enschede
















































