
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaecoo 7
SHS Exclusive 347pk /Direct leverbaar/€2650,- VOORDEEL*/Adaptive/Panorama/HUD/360cam/Keyless/Airco

Jaecoo 7
SHS Exclusive 347pk /Direct leverbaar/€2650,- VOORDEEL*/Adaptive/Panorama/HUD/360cam/Keyless/Airco
€ 39.99020264 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Ervaar de geheel nieuwe Jaecoo 7 SHS bij Kolenaar Mobiliteit in Enschede! Deze plug-in hybride SUV beschikt over 347pk en een elektrisch bereik tot wel 90 kilometer, gecombineerd heeft de Jaecoo een bereik van 1200 kilometer! De Jaecoo 7 SHS komt in twee uitvoeringen, de Selective of Exclusive. Standaard is de Jaecoo al erg compleet uitgerust, dit betreft de nog completere Exclusive! Zo beschikt de Jaecoo over 19 inch lichtmetalen velgen, een glazen panoramadak, adaptieve LED-koplampen, een kunstlederen interieur, elektrisch verstelbare voorstoelen, stoelverwarming en -ventilatie voorin, een verwarmbaar stuur, adaptieve cruise control, automatische airconditioning, Apple CarPlay en Android Auto en nog veel meer!
*Gratis metallic lak alleen op een Jaecoo 7 uit voorraad, en is al verrekend in de vraagprijs. *Inruilvoordeel is al verrekend in de verkooprijs en alleen van toepassing bij inruil van uw oude auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Moonlight silver-black roof
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- kunstlederen bekleding
- stoel ventilatie voor
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- koelbox
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
- automatische snelheids begrenzing
- centrale airbag voor
- uitstap waarschuwing
Overig
- Vehicle-to-load
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Deze is 7 jaar geldig met een maximum van 150.000km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 30% tot 100%: 180 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 20 min
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 255 kW (347 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Kolenaar Omoda & Jaecoo Enschede
Cromhoffsbleekweg 37513 ET Enschede











































