

Jaecoo 7
1.5 GDI SHS-P 348PK PHEV EXCLUSIVE AUT. | Panoramadak | Stoelventilatie | Privacy Glass
€ 35.900202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Modelreeks: jun. 2025 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie tot: 29-05-2032
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG 40-puntencheck: https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Fabrikant: hvauto.nl Jade 22 9207GL DRACHTEN, NL 0512232012 http://www.hvauto.nl info@hvauto.nl
Heeft u een auto gezien die uw interesse heeft gewekt? Neem dan contact met ons op voor een afspraak of taxatie van uw huidige auto op afstand.
Verder bieden wij verschillende mogelijkheden voor aflevering, onderhoud en garantie van uw nieuwe auto.
Wij bieden onze auto's aan incl. alle onvermijdelijke kosten en excl. onze afleverpakketten. Voor meer informatie over deze pakketten verwijzen wij u door naar onze website: https://hvauto.nl/aflevering-en-garantie/
Vrijwel alle inruil is mogelijk en ook voor een financiering maken wij graag een persoonlijk voorstel. Voor verdere informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met ons via mail (info@hvauto.nl), telefoon (0512-232012) of whatsapp (06-41313009).
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is hvauto.nl niet aansprakelijk voor eventuele druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden, zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 256 kW (349 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Energielabel | A |



