

IVECO Daily
35C12V 330 H2 apk t/m 23-12-2026 btw bus
€ 3.7502009223.424 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2009 |
| APK | 23 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
A.P.K. t/m 23-12-2026.
BTW auto.
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.205 kg
Wielbasis: 330 cm
Emissieklasse: Euro 4
Bezichtiging is mogelijk op afspraak. Graag eventjes bellen van te voren om er zeker van te zijn dat u niet aan een gesloten deur staat.
Met vriendelijke groet,
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.287 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.977 x 1.996 x 2.705 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 2.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 100 l |




