AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 6-VNF-90
IVECO 35C12 | 2009
Deze IVECO 35C12 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 3 maanden oud. In juli 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 116 pk dieselmotor. De 35C12 is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 205 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2287 cc
Gewicht2295 kg
APK23 december 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | IVECO |
| Model | 35C12 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.361 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 23 februari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 juli 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 12 november 2025 |
| APK vervaldatum | 23 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. balk |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2287 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.295 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 1.900 kg |
| Achterasdruk | 2.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.300 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...