

Hyundai Tucson
1.6 T-GDI HEV Premium VENTILATIE/TREKHAAK/KEYLESS/CARPLAY/360*
€ 23.9002022135.125 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2022 |
| APK | 11 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.545 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Splinternieuwe, zeer goed onderhouden, origineel Nederlands geleverde Hyundai Tucson 1.6 T-GDI HEV in de Premium uitvoering!
*!* 1.6 T-GDI 4-CYLINDER HEV !! HYBRIDE 169KW / 230PK met 350NM koppel *!* 6-TRAPS AUTOMAAT !!
Bouwjaar: 1-2022.
Kenteken: P-299-BJ. (origineel Nederlands)
135.125 km origineel, volledig onderhouden en met NAP-AUTOPAS/RDW TELLERRAPPORT!
APK: 3-2028.
!! BTW-AUTO, PRIJS IS INCLUSIEF BTW DIE DOOR BEDRIJVEN TERUGVORDERBAAR IS !!
!! NOOIT IN GEROOKT & SCHADEVRIJ !!
!! ALLE ORIGINEEL GELEVERDE SLEUTELS AANWEZIG !!
HYUNDAI SHIMMERING SILVER METALLIC EXTERIEUR
HYUNDAI OBSIDIAN BLACK INTERIEUR
Standaarduitvoering i-Motion:
• Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
• Buitenspiegels, in carrosseriekleur
• Buitenspiegels, verwarmbaar
• Dagrijverlichting, LED
• Dakrails
• Deurgrepen exterieur, carrosseriekleur
• Grille, zilvergrijs
Functionaliteit
• Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
• Actieve rijbaanassistentie (LKA)
• Airconditioning, volautomatisch met 2 zones
• Alarmsysteem met startonderbreking
• Automatische ontwaseming van voorruit
• Autonome rijbaanassistentie (LFA)
• Bandenmobiliteitsset
• Boordcomputer
• Buitenspiegels, elektrisch verstelbaar
• Buitenspiegels, met geïntegreerd knipperlicht
• Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
• Cruise control met snelheidslimiet
• Drive Mode Select (DMS)
• Grootlichtassistent (HBA)
• Hellingassistent (HAC)
• Leading Vehicle Departure Alert (LVDA)
• Lichtsensor
• Opbergvakken achter voorstoelen
• Parkeersensoren, achter
• Raambediening achter, elektrisch
• Raambediening vóór, elektrisch
• Regensensor
• Snelheidsbordenherkenning (ISLA)
• Ventilatierooster, achter
• Volledig digitaal instrumentenpaneel (10,25 inch)
• Voltaansluiting (12V), eerste zitrij
• Voltaansluiting (12V), in bagageruimte Interieur
• Achterbank in delen neerklapbaar (40:20:40)
• Bagageruimte-afdekking
• Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar
• ISOFIX-bevestigingspunten
• Stoel bestuurder, elektrisch in hoogte verstelbaar
• Stoel bestuurder, lendensteunen elektrisch instelbaar
• Stoelbekleding, leder
• Stuurwiel, audiobediening
• Stuurwiel, in hoogte en diepte verstelbaar
• Stuurwiel, lederlook
• Zonneklep, bestuurder & passagier, met verlichting Multimedia
• 8-inch Multimediascherm
• Aansluiting, 2x USB, tweede zitrij
• Aansluiting, USB, eerste zitrij
• Android Auto (voorbereiding)
• Apple CarPlay
• Bluetooth met spraakherkenning*
• Digitale Radio (DAB+)
• Luidsprekers, achter
• Luidsprekers, vóór
• Tweeters
Veiligheid
• Airbag bestuurder
• Airbag passagier (uitschakelbaar)
• Airbags: gordijn, zij- (impactsensor, vóór) en midden voorzijde
• Antiblokkeerremsysteem (ABS)
• Bandenspanningcontrolesysteem (TPMS)
• eCall (Emergency Call)
• Elektronische stabiliteitscontrole (ESC)
• Multi Collision Braking (MCB)
• Noodremassistent (FCA) met voetganger- en fietserherkenning
• Verlichting voorzijde, projectie
• Vermoeidheidsherkenning (DAW)
• Shift-by-Wire (SBW)
• Schakelpaddles
De Comfort is t.o.v. de i-Motion extra uitgerust met:
• 10,25-inch Multimediascherm met navigatie
• Automatisch dimmende binnenspiegel
• Bochtenverlichting, statisch
• Centrale deurvergrendeling met keyless entry en startknop
• Grille, donker chroom
• LIVE Services
• Interieurverlichting, gekleurd
• Noodremassistent voor kruisend verkeer (FCA-JX)
• Parkeersensoren, voor
• Privacy glas
• Skidplate, voor en achter, zilvergrijs
• Stoelen voor, verwarmbaar + verkoeling
• Verlichting achterzijde, volledig LED
• Verlichting voorzijde, volledig LED
• Cruise control met Stop & Go-functie en snelheidslimiet, adaptief (SCC)
De Comfort Smart is t.o.v. de Comfort extra uitgerust met:
• Achterbank, passagiers-detectie en alarmering (ROA)
• Achterklep, automatisch
• Airconditioning, volautomatisch, 3e zone
• KRELL Premium-audiosysteem
• Stuurwiel, verwarmd
• Highway Driving Assist (HDA)
De Premium is t.o.v. de Comfort Smart extra uitgerust met:
• Blind-spot View Monitor (BVM)
• Blind-spot Collision Warning (BCW)
• Blind-spot Collision-avoidance Assist (BCA) (niet op MHEV)
• Deurbekleding, luxe uitvoering
• Kruisend-verkeerassistent achter (RCCA) (niet op MHEV)
• Parking Collision-avoidance Assist (PCA) (alleen op PHEV 4WD)
• Remote Smart Parking Assist (RSPA) (niet op MHEV)
• Stoel bestuurder, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie
• Stoel passagier, elektrisch verstelbaar
• Stoelen achter, verwarmbaar
• Stoelen vóór, geventileerd
• Surround View Monitor (SVM) – 360 graden camera
LET OP!! SCHERPE RIJKLAAR PRIJS INCLUSIEF BTW !! FABRIEKSGARANTIE HYUNDAI 5 JAAR ZONDER KILOMETERBEPERKING TOT 1-2027 !!
!! 8 JAAR OF 160.000KM FABRIEKSGARANTIE OP DE (HYBRIDE) HOOGVOLTAGEBATTERIJ !!
!! WIJ BEREKENEN GEEN STANDAARD AFLEVERKOSTEN !! INRUIL IS MOGELIJK !!
-----!! ALLE KEURINGEN TOEGESTAAN !!-----
Modelreeks: jan. 2020 - mei 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 636 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Ruud van den Beld Molenberg 16 7364BT LIEREN, NL 06-53850466 http://www.ruudvandenbeld.nl vandenbeld@hotmail.com
AAN DEZE ADVERTENTIE KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND
!! EVEN BELLEN VOOR VERTREK A.U.B !! BEL / WHATSAPP NAAR 0653850466 !!
*!* WWW.RUUDVANDENBELD.NL *!*
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.870 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.539 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 616 - 1.795 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 1.061 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | A |




