

Hyundai Tucson
1.6 PHEV 2WD Aut N Line |Navi |Adaptive Cruise |Clima
€ 42.440202552.087 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 april 2025 |
| APK | 3 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.895 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Constructiejaar: 2025-04
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie tot: 03-04-2030
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 304 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.520 x 1.870 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.725 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |





