

Hyundai Tucson
1.6 T-GDI 169kW HEV Premium Sky
€ 24.9502021115.728 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2021 |
| APK | 21 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.145 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI 169kW HEV Premium Sky
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Qua niveau kan Hyundai de strijd met topmerken uitstekend aan. Maar dan die lage prijs! Zouden ze dat bedoelen met 'New Thinking. New Possibilities'? Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Hyundai Tucson biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! De leren bekleding straalt klasse en goede smaak uit. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Comfort, licht en het complete gevoel van ruimte wordt verzorgd door het elektrisch bediende panoramadak. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Deze Hyundai Tucson heeft eigenlijk alles, zelfs een verwarmde achterbank. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Met de hulp van vier camera's, biedt de 360 graden camera op deze auto een panoramisch zicht, wat bijzonder nuttig is bij het parkeren en manoeuvreren. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Filerijden? Doodvermoeiend. Daarom helpt de file assistent zo nodig een handje. Door automatisch afstand te houden, en te stoppen als uw voorligger stilstaat. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Ook is de Hyundai uitgerust met: connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en schakelpaddles aan het stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai Tucson samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Hyundai u om veiliger te rijden. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De dode hoek is een van de gevaarlijkste zones van elke auto. Daarom is deze Hyundai Tucson voorzien van een actieve dodehoekdetectie. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Hyundai bovendien forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Garantie. Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, kunnen fouten of onvolledigheden voorkomen. Controleer de aanwezigheid en werking van genoemde opties altijd bij bezichtiging of aankoop. Nieuwsgierig geworden? Bel gerust voor een afspraak.
AutoRoden.nl is een autobedrijf 100% gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte occasions. Bij ons kunt u terecht voor dealer kwaliteit occasions tegen zeer scherpe prijzen.
Doordat wij onze auto's rechtstreeks inkopen zijn wij in staat om onze auto's tegen handelsprijzen aan te bieden.
AutoRoden B.V.
Westeresch 17
9301ZW Roden
0505029299
info@autoroden.nl
www.autoroden.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 169 kW (230 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.870 x 16.500 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.539 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.175 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 616 - 1.795 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 928 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | A |




