

Hyundai Tucson
1.6 T-GDI PHEV Premium | 30.000KM! | ALS NIEUW!
€ 38.240202530.458 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 mei 2025 |
| APK | 2 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.745 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Nieuw model Tucson met slechts 30.000km! Deze advertentie is met zorg samengesteld. Fouten zijn nooit volledig uit te sluiten, maar wij doen ons best om alles zo correct mogelijk te vermelden. De auto wordt aangeboden voor een eerlijke, marktconforme prijs zoals wij hem zelf ook zouden willen kopen. Bezichtiging en proefrit zijn altijd vrijblijvend voor u. Graag zien wij u in onze showroom: Belder 37 te Roosendaal of telefonisch zijn wij te bereiken op 0165-595959 voor verdere vragen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: (NNB)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Leaseprijs: private lease € 689 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 654 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 304 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.510 x 1.870 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.725 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 67 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |






