

Hyundai Tucson
1.6 T-GDi PHEV 288pk 2WD Aut N Line Sky / DEMO
€ 48.94020261.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2026 |
| APK | 27 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.195 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Constructiejaar: 2026-03
Laadvermogen: 618 kg
Wielbasis: 268 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie tot: 27-03-2031
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 304 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.870 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.732 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,9 l/100km (1 op 34,5) |
| CO2-uitstoot | 65 g/km |
| Energielabel | A |





