

Hyundai Tucson
1.6 T-GDI PHEV Plug in Hybrid 4WD Navi Camera Keyless
€ 33.45020244.248 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 augustus 2024 |
| APK | 8 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.845 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Zeer nette, van eerste eigenaar afkomstige Hyundai Tucson Plug-in Hybride Automaat met een elektrische actieradius van 62km WLTP en aantoonbaar lage km-stand van 4.248km.
Het is een auto uit 2024, de uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Met behulp van de vierwielaandrijving kan deze auto met elk soort weer en wegdek overweg. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is jouw stoel behaaglijk warm. Tot de uitrusting van deze Hyundai behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle functies die je onderweg nodig hebt, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van jouw stem bedienen. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Ook full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst en regensensor horen tot de voorzieningen op deze auto.
Aan boord van deze Hyundai houden verschillende geavanceerde systemen voor jou de weg in de gaten. Ze waarschuwen je voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Hebben we je nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit en je bent van harte welkom.
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u altijd aan om telefonisch een afspraak te maken voor dat u komt.
OVER ONS
Vakgarage Lambooy is een familiebedrijf, opgericht in 1907. Sinds 1947 zijn we lid van de BOVAG en aangesloten bij Vakgarage in 1991. Wij zijn een modern bedrijf waar vakmanschap en innovatie hoog in het vaandel staan.
Wij zijn al 120 jaar gevestigd in Beek, in de gemeente Montferland (provincie Gelderland). U vindt ons dichtbij de snelweg, op nog geen 5 minuten rijden vanaf de laatste afslag A12 voor de Duitse grens.
Wij zijn een veelzijdig bedrijf waar u terecht kunt voor:
•Een kwalitatieve nieuwe of gebruikte auto van elk merk
•Financiering, private lease & alle andere soorten lease. Zowel zakelijk als privé
•Reparaties en onderhoud, ook aan elektrische en hybride voertuigen
•Storingsdiagnose
•APK-keuringen
•Volledige schade-afhandeling incl. vervangend vervoer
•Autoruitenservice, inclusief ruitreparatie
•Mini-deuk herstel (uitdeuken zonder spuiten)
Zien we u snel? De koffie staat klaar!
Modelreeks: jan. 2020 - mei 2024
Referentienummer: 1680
Wielbasis: 268 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 750): 2
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wil jij onbezorgd op weg met je nieuwe auto? Kies dan voor ons afleverpakket! Hiermee ga jij voor zekerheid en kom je niet voor onaangename verassingen te staan.; 12 maanden pechhulp Europa, Nieuwe APK keuring, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, Reinigen en poetsen
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 22.30 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
MOBA SoH Certificaat voertuig: Hyundai Tucson Plug-in hybride
MOBA SoH Certificaat SoH: 100
MOBA SoH Certificaat afgifte datum: 2026-02-17 11:11:59
MOBA SoH Certificaat tellerstand: 4248 km
MOBA SoH Certificaat bereik snelweg gebruik in de zomer: 49 - 55 km
MOBA SoH Certificaat bereik snelweg gebruik in de winter: 42 - 46 km
MOBA SoH Certificaat bereik gecombineerd gebruik in de zomer: 59 - 65 km
MOBA SoH Certificaat bereik gecombineerd gebruik in de winter: 44 - 48 km
MOBA SoH Certificaat bereik bij stadsverkeer in de zomer: 63 - 69 km
MOBA SoH Certificaat bereik bij stadsverkeer in de winter: 48 - 53 km
MOBA SoH Certificaat batterijniveau bij de meting: 98%
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 195 kW (266 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.865 x 1.650 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.793 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.415 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 558 - 1.737 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 62 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | A |




