

Hyundai Matrix
1.6i Cool | Airco | Trekhaak | APK 6-5-2027
€ 1.3952004147.779 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2004 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Hyundai Matrix 1.6i Cool | Airco | Trekhaak | APK 6-5-2027
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Hyundai Matrix 1.6i Cool | Hoge instap | Airco | APK 2027
Zoekt u een betaalbare, betrouwbare én praktische auto met hoge instap? Dan is deze Hyundai Matrix 1.6i Cool absoluut het bekijken waard!
Deze ruime Hyundai Matrix staat bekend om zijn fijne instap, praktische ruimte en degelijke techniek. Ideaal voor dagelijks gebruik, boodschappen, familiebezoek of gewoon comfortabel rijden zonder in een grote auto te hoeven stappen. Dankzij de compacte buitenmaten is hij bovendien verrassend makkelijk te parkeren en overzichtelijk in het verkeer.
De betrouwbare 1.6 benzinemotor zorgt voor prettig rijcomfort en staat bekend als een degelijke krachtbron. Hyundai heeft in deze jaren een sterke reputatie opgebouwd op het gebied van betrouwbaarheid en lage gebruikskosten.
Dit exemplaar heeft slechts 147.779 km NAP gereden en is uitgevoerd in een frisse lichtgroen metallic kleur. Uiteraard is het een auto op leeftijd en niet nieuw meer, maar daar is de prijs ook volledig naar. Voor een zacht prijsje krijgt u hier simpelweg ontzettend veel praktische auto voor terug.
Voorzien van o.a.:
Een ideale betaalbare auto voor wie comfortabel, praktisch en voordelig wil rijden zonder poespas.
📞 Interesse? Bel gerust met Autobedrijf Rijpkema via 06-55209954
Bij Autobedrijf Rijpkema staat persoonlijk contact en eerlijk advies voorop.
Welke keuze u ook maakt, wij zorgen dat uw nieuwe auto tiptop in orde is en u met een glimlach wegrijdt.
Benieuwd? Neem gerust contact op, wij zijn open op afspraak ook buiten kantoortijden.
De koffie staat klaar!
Autobedrijf Rijpkema
Marconistraat 25
1704 RH Heerhugowaard
0655209954
info@autobedrijfrijpkema.nl
www.autobedrijfrijpkema.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.599 cc |
| Max. vermogen | 76 kW (104 pk) |
| gewicht | 1.223 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
| Energielabel | E |



