Hyundai Matrix

1.6i Active Cool! KMST NAP 2e eigenaar! Airco l Trekhaak l Elek pakket l DEALER OH l TOPSTAAT!

PoweredBy
Hyundai Matrix
1.6i Active Cool! KMST NAP 2e eigenaar! Airco l Trekhaak l Elek pakket l DEALER OH l TOPSTAAT!
€ 1.7902006161.130 km
  • Trekhaak

    Voor aanhanger, fietsendrager, caravan

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

  • Handmatig

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 24 februari 2006
APK 19 februari 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 17.465
Wegenbelasting/3mnd € 172 - € 188

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Beer Van Susteren

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Hyundai Matrix is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Hyundai Matrix

Omschrijving

Rechstreeks van de 2e eigenaar afkomstige Matrix, KMST NAP, Goed onderhouden, 2 sleutels, GEEN IMPORT, SCHADEVRIJ VERLEDEN! AUTO MOET GEZIEN WORDEN ZELDZAAM MOOI! Hyundai Matrix 1.6i Active Cool! KMST NAP 2e eigenaar! Airco l Trekhaak l Elek pakket l DEALER OH l TOPSTAAT!

Bij Hyundai geldt het motto 'New Thinking. New Possibilities'. En dat merk je aan ieder model. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook dakspoiler, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.

In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller, bagage afdekhoes en bekerhouder zijn aan boord.

Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Hyundai wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken. Wij informeren u graag over de mogelijkheden zodat u conform uw wensen met een gerust hart de toekomst tegemoet kan rijden. Voor meer informatie over deze auto en ons bedrijf verwijzen wij u graag door naar onze internet site www.autogroothandelvansusteren.nl

Aanvullende opties en accessoires

  • 5-versnellingen
  • achterruiterwisser
  • afdekscherm bagageruimte
  • Bekerhouders
  • dashboardkastje

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 577 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Aflever pakket Brons (inbegrepen): -Controle vloeistoffen -Controle Bandenspanning -Geldige APK- keuring -Gepoetst interieur& exterieur -Tenaamstelling van uw nieuwe auto -Vrijwaring bij inruil van uw huidige auto *Standaard inbegrepen!
  • Afleverpakket kleine onderhoudsbeurt (€ 100 meerprijs): Vervangen van motorolie en olie filter, Controle accu en verlichting, Controle uitlaat en katalysator, Controle lucht en interieurfilter, Inspectie banden en remmen, Controle schokdempers, Controle ruiten en ruitenwissers, Bijvullen diverse vloeistoffen, Controle op 30 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren elk afleverpakket garantie
  • aflever pakket onderhoudsbeurt groot (€ 250 meerprijs): Vervangen van luchtfilter, Vervangen van brandstoffilter, Vervangen van motorolie en olie filter, Vervangen van bougies, Inspectie van het remsysteem, Bijvullen van diverse vloeistoffen Inspectie motor/brandstoftank/versnellingsbak Reinigen van het remsysteem, Reinigen van het interieurfilter, Controle op slijtage gevoelige onderdelen, Controle op 78 essentiële punten checklist. Mogelijk combineren met elk afleverpakket garantie!
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Aflever pakket Brons"): BOVAG garantie

Bedrijfsinformatie

Volg ons op Facebook like onze pagina en blijf op de hoogte van onze acties https://www.facebook.com/autogroothandelbeervansusteren/

Autogroothandel Beer van Susteren service & garantie
Als familie van Susteren zijn wij al sinds 1968 al meer dan 50 jaar actief in de autobranche, en staat de 3e generatie u graag te woord! Door onze jarenlange ervaring zijn wij in staat u een selectie betrouwbare dealer occasions tegen scherpe meeneemprijzen. Liever wat éxtra aanvullende zekerheid? Bepaal zelf wat voor jou belangrijk is. Bekijk onze aflever- en garantiepakketten

Openingstijden & bedrijfsgegevens
Wij nodigen u van harte uit om een kijkje te komen nemen bij ons bedrijf in Nederweert. En om eventueel een proefrit te komen maken. Voor het maken van een afspraak of voor aanvullende informatie kunt u bellen met een van onze verkopers!

Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Controleer bij aankoop de zaken die u hebben bewogen deze auto te kopen. Adverteerder kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.599 cc
Max. vermogen 76 kW (104 pk)
Lengte x breedte x hoogte 4.025 x 1.740 x 1.635 mm
Draaicirkel 10,4 m
gewicht 1.223 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.800 kg
Trekgewicht geremd 1.300 kg
Trekgewicht ongeremd 550 kg
Inhoud bagageruimte 354 - 1.284 l
Topsnelheid 170 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 12,7 s
Brandstofverbruik bebouwde kom 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik buitenweg 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik gecombineerd 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO2-uitstoot 174 g/km
EnergielabelD

Opties

Beer Van Susteren

Pannenweg 111
6031 RK Nederweert

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Beer Van Susteren

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Hyundai Matrix is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Hyundai Matrix