

Hyundai ix35
2.0i i-Catcher TREKHAAK LEER PANO NAVI CRUISE ECC.
€ 6.0002010200.391 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2010 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.795 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Hyundai ix35 2.0i i-Catcher TREKHAAK LEER PANO NAVI CRUISE ECC.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Met een auto als deze Hyundai ix35 komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2010. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Geniet u maar lekker van het elektrisch bediende glazen panorama dak en het lederen interieur. U hebt het verdiend! Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Deze Hyundai ix35 is niet zuinig met comfort. Wat dacht u van een verwarmde achterbank? Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. In deze ix35 vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen en het full map navigatiesysteem. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Hyundai zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Ook cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes horen tot de voorzieningen op deze auto.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Hyundai in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
U kunt deze deze auto financieren vanaf €119,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 194 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.820 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 727 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.436 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 763 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
| Energielabel | D |




