

Hyundai Ioniq 9
Style 7p. 110.3 kWh |
€ 66.990202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 365 - € 399 |
Ontdek de Hyundai Ioniq 9 – bij Hyundai Zeeuw & Zeeuw Spijkenisse! 🌟
*Meerprijs metallic lak
Ben je klaar om zuinig, stijlvol én comfortabel te rijden?
Bij Zeeuw & Zeeuw Spijkenisse hebben we de Hyundai Ioniq 9 met een prijs die je niet kunt weerstaan.
Vol moderne technologie, een sportieve uitstraling en dat heerlijke Hyundai-rijgevoel.
💚 Kom het zelf ervaren!
Onze adviseurs staan klaar met een glimlach, een kop koffie ☕ en natuurlijk een proefrit in jouw toekomstige Kona.
📍 Hyundai Zeeuw & Zeeuw Spijkenisse
Nieuw: Ja
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 620 km
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
Wielbasis: 313 cm
Interieurkleur: Zwart
Leaseprijs: private lease € 992 p/m (72 maanden, 5.000 km); full operational lease € 778 p/m (72 maanden, 5.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto: Nulbeurt, 2 kentekenplaten, een in- en uitwendige poetsbeurt, transportkosten, recyclingsbijdrage, leges, gevarendriehoek, lampenset, lifehammer, hesjes, een volle tank brandstof en 60 maanden fabrieksgarantie. Tevens is hier de recyclingsbijdrage en verwijderingsbijdrage in opgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Minimale laadtijd van 10% tot 100%: 600 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| gewicht | 2.512 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 620 km |
| Energielabel | A |





