

Hyundai Ioniq 9
CONNECT+ AWD | 7p | 110.3 kWH | DIRECT LEVERBAAR |
€ 77.450202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 1 januari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 384 - € 420 |
Diverse kleuren leverbaar. Vraag naar de actuele beschikbaarheid. Leaseprijs of financieringsprijs is een vanafprijs.
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Rotterdam. Officieel dealer van Hyundai, Genesis en Mitsubishi, EV- en Hybride specialist en tevens BOVAG Occasioncenter.
Onze werkwijze: - Vaste All-In prijzen! - Uw huidige auto inruilen? Geen probleem! - Bovag Garantie - Grondig gecontroleerd op meer dan 100 punten! - Onderhoudshistorie bekend! - Tellerrapport en/ of NAP Pas! Standaard leveren wij deze kwaliteitsoccasion inclusief alle onvermijdbare kosten; kenteken tenaamstelling en eventueel een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto.
‘’Om uw ‘nieuwe’ auto in een zo perfect mogelijke staat aan u af te leveren adviseren wij u om voor een upgrade te kiezen.
U kunt kiezen uit diverse Zeeuw & Zeeuw servicepakketten bij aankoop van een occasion.
Interesse in deze auto? Kom dan langs bij onze vestiging, bel ons óf vraag online meer informatie aan. Zoekt u wellicht een andere auto? Wij hebben circa 100 kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en u bent van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit!
Nieuw: Ja
Wielbasis: 313 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
Actieradius: 606 km
Interieurkleur: ZWART
Leaseprijs: € 965 p/m (private lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Nieuwe auto: Nulbeurt, 2 kentekenplaten, een in- en uitwendige poetsbeurt, transportkosten, recyclingsbijdrage, leges, gevarendriehoek, lampenset, lifehammer, hesjes, een volle tank brandstof en 60 maanden fabrieksgarantie. Tevens is hier de recyclingsbijdrage en verwijderingsbijdrage in opgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Minimale laadtijd van 10% tot 100%: 600 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 226 kW (308 pk) |
| Max. koppel | 605 Nm |
| gewicht | 2.628 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 606 km |
| Energielabel | A |





