
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i20
1.0 T-GDI Comfort
€ 20.900202511.086 km


Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2025 |
| APK | 4 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 27.425 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel Automatisch Dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- JBL speaker upgrade component set Hi-Res
- Mica Kleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur En Versnellingspook (Kunst)leder
- Uitstap Waarschuwing
Meer informatie
Modeljaar: 2025
Plaatsing stuurwiel: Links
Laadvermogen: 575 kg
Maximaal toegelaten massa: 1.640 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 26EB10575
Typenummer: 3242
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 40.650 x 17.750 x 14.500 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Energielabel | B |
Opties
MHC Cars
Kieler Bocht 119723 JA Groningen



