

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2022 |
| APK | 28 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.502 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Hyundai i20 1.0 T-GDI Comfort Camera/Pdc/Apple-Carplay/Lmv
- Kenteken: R-325-XH
- Merk: Hyundai
- Model: i20
- APK tot: 28-12-2026
- Tellerstand: 92989 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: G3LF
- Vermogen: 73 kW / 99pk
- Ledig gewicht: 1065 kg
- Max. trekgewicht: 1110 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 404 cm
- Breedte: 178 cm
- Hoogte: 1450 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Parkeersensor achter
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Metallic lak
- Nationale autopas
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Qua niveau kan Hyundai de strijd met topmerken uitstekend aan. Maar dan die lage prijs! Zouden ze dat bedoelen met 'New Thinking. New Possibilities'? De motor in deze Hyundai maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Dankzij het digitale dashboard in deze auto kan u de interface van uw cockpit personaliseren. De achteruitrijcamera levert eersteklas parkeerservice. U weet precies hoeveel ruimte u nog heeft, in beeld en geluid. Deze Hyundai i20 is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Het audiosysteem is voorzien van spraakbediening. Zender- en volumewissels gaan dus compleet handsfree. Deze Hyundai i20 is een complete auto anno nu, en dat merk je. Bijvoorbeeld door de aanwezige draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. De uitrusting van deze Hyundai is met DAB ontvangst, cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, met startonderbreker en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Als bestuurder van deze Hyundai bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Originele Nederlandse auto, 4 nieuwe banden!
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Afleverpakketten
Pakket 1
Bij het basis service pakket wordt, de verlichting en de vloeistofniveau's gecontroleerd,het kenteken tenaamgesteld,een eventuele inruilauto overgeschreven met een offieceel Rdw vrijwaringsbewijs,en de Nationale Auto Pas (uitdraai gegarandeerde kilometerstand) bijgeleverd. De Apk is nog voor teminste 6 maand geldig. U ziet af van garantie, maar kiest voor (de beperkte zekerheid van) het conformiteitbeginsel. Dit pakket word standaard geleverd zonder meerprijs.
Pakket 2 - €495,-
Onderhoudsbeurt volgens schema,3 maanden garantie op motor en versnellingsbak.Nieuwe Apk bij aflevering,auto word gereinigd en schoon afgeleverd,15 liter brandstof.
Pakket 3 - €795,-
Onderhoudsbeurt volgens schema,nieuwe Apk.6 maanden garantie,auto wordt gereinigd/schoon afgeleverd, 15 liter brandstof.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Proefrit aan huis mogelijk. Bel voor een afspraak 06-55140066
Financiering
U kunt de auto van uw keuze eventueel in termijnen betalen.Vraag bij ons naar de voorwaarden en tarieven.
Nationale Auto Pas
Wij zijn aangesloten bij de Nationale Autopas. Alle autos worden geleverd met een NAP certificaat. Wij kunnen de juiste kilometerstand garanderen.
Service & garantie
Wij bieden de mogelijkheid om te kiezen voor onze scherpe meeneemprijs, of aanvullende zekerheid.
Openingstijden
U kunt deze auto op afspraak komen bekijken. Voor het maken van een afspraak of voor aanvullende informatie kunt u bellen met 06-55140066 of 0523-240567.
M. VAN BRAAM OCCASIONS
Sibculoseweg 113
7693 PZ Sibculo
Tel. 0523-240567
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Afscheid duurtest - Hyundai i20
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.780 x 14.500 mm |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 784 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Energielabel | B |
Opties
M. van Braam Occasions
Sibculoseweg 1137693 PZ Sibculo






























